Direkt zum Inhalt
Logo von Des Huizes Makelaars

Industriestraat 78

7553CS Hengelo • Overijssel

Verkauft

€ 325.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 333.350

Kaufpreis /m²: € 2.777

Fotoalbum

Beschreibung

Op een goede locatie, aan de rand van de wijk "Tuindorp ’t Lansink" gelegen, twee-onder-één- kapwoning met eigen oprit en vrijstaande stenen garage. De woning is goed onderhouden, grotendeels voorzien van kunststof kozijnen en goed geïsoleerd. De zonnige tuin biedt veel privacy door de mooie platanen en geeft toegang tot de garage en een vrijstaande kunststof berging. Het nieuwe winkelcentrum Esrein en de binnenstad van Hengelo liggen op fiets-/loopafstand van deze woning. Ook diverse uitvalswegen zoals de A35, station en bushalte bereikt u binnen enkele minuten. Daarnaast wandelt u zo naar de prachtige Tuindorpvijver, een natuurbad waar in de zomer gezwommen wordt en in de winter is het een gezellige schaatsbaan voor jong en oud. Begane grond: Zij-entree, hal met trapopgang, moderne toiletruimte met vrijhangend toilet en trap-/bergkast, de woonkamer is voorzien van een moderne laminaatvloer en heeft veel lichtinval, toegang tot de ruime keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en deur naar de achtertuin. Eerste verdieping: Overloop met separate toiletruimte en bergruimte met opstelplaats voor cv-ketel en wasapparatuur, twee slaapkamers (voorzien van moderne laminaatvloeren) waarvan één slaapkamer met deur naar het balkon aan de voorzijde, royale badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en vloerverwarming. Tweede verdieping: Middels vaste trap bereikbaar, ruime overloop met vaste kastenwand en werkplek/kantoorruimte, derde slaapkamer voorzien van een dakkapel uitgevoerd met kunststof kozijnen. Extra bergruimte aanwezig achter de knieschotten. Deze verdieping is eveneens voorzien van laminaatvloeren. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1965; * Perceeloppervlakte: 208 m²; * Woonoppervlakte: 117 m²; * Inhoud woonhuis: 388 m³; * Energielabel C; * Woning is v.v. dak-, vloer-, muurisolatie en isolerende beglazing (HR, HR+ en HR++); * Warm water en verwarming middels hr-combiketel, Intergas, bouwjaar 2022, eigendom; * Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen; * Gevelpanelen Keralit en nokvorsten vervangen (2021); * Radiatoren in de gehele woning vervangen (2021); * Meterkast is vernieuwd 2025; * Woonkamer en twee slaapkamers v.v. airconditioning (2022); * Zonnescherm, rolluiken en screens aanwezig; * Keuken is v.v. gasfornuis, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en vaatwasser; * Zonnige achtertuin met twee terrassen, vrijstaande stenen garage, berging en achterom; * Centrale ligging nabij het centrum, winkels, scholen en uitvalswegen; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 325.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 333.350

2,78%

Jährlich

%

€ 16.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 325.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
117 m²
Fläche des Grundstücks
208 m²
Inhalt
388 m³
Gebäude mit Außenbereich
3 m²
Externe Berghalle
17 m²
Hinterhof Fläche
105 m²

Bau und Energie

Baujahr
1965
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaand kunststof
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
24-10-2025
Verkaufsdatum
24-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Karten

Postkarten

Postkarten für 7553

Google Karten

Karte von Hengelo

Erkunden Sie Hengelo und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Hengelo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hengelo.

Einwohner

-

Keine Daten

Durchschnittliche WOZ

-

Keine Daten

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.895

Gesamt registriert

Zusammensetzung der Bewohner

Ausbildungsstufe

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Wohnungsbestand und Bauperioden

Bauphase der Gebäude

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

11.376

Bezeichnung A

8.336

Bezeichnung B

6.524

Bezeichnung G

4.757

Bezeichnung E

3.318

Bezeichnung D

3.052

Bezeichnung F

2.891

Bezeichnung A+

424

Bezeichnung A+++

239

Bezeichnung A++

155

Bezeichnung A++++

19

Bezeichnung A+++++

3

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hengelo
Periode Verbrechen
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hengelo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hengelo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer Häuser in Hengelo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.