Ir directamente al contenido
Logotipo de Des Huizes Makelaars

Industriestraat 78

7553CS Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 2.777

Galería de fotos

Descripción

Op een goede locatie, aan de rand van de wijk "Tuindorp ’t Lansink" gelegen, twee-onder-één- kapwoning met eigen oprit en vrijstaande stenen garage. De woning is goed onderhouden, grotendeels voorzien van kunststof kozijnen en goed geïsoleerd. De zonnige tuin biedt veel privacy door de mooie platanen en geeft toegang tot de garage en een vrijstaande kunststof berging. Het nieuwe winkelcentrum Esrein en de binnenstad van Hengelo liggen op fiets-/loopafstand van deze woning. Ook diverse uitvalswegen zoals de A35, station en bushalte bereikt u binnen enkele minuten. Daarnaast wandelt u zo naar de prachtige Tuindorpvijver, een natuurbad waar in de zomer gezwommen wordt en in de winter is het een gezellige schaatsbaan voor jong en oud. Begane grond: Zij-entree, hal met trapopgang, moderne toiletruimte met vrijhangend toilet en trap-/bergkast, de woonkamer is voorzien van een moderne laminaatvloer en heeft veel lichtinval, toegang tot de ruime keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en deur naar de achtertuin. Eerste verdieping: Overloop met separate toiletruimte en bergruimte met opstelplaats voor cv-ketel en wasapparatuur, twee slaapkamers (voorzien van moderne laminaatvloeren) waarvan één slaapkamer met deur naar het balkon aan de voorzijde, royale badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en vloerverwarming. Tweede verdieping: Middels vaste trap bereikbaar, ruime overloop met vaste kastenwand en werkplek/kantoorruimte, derde slaapkamer voorzien van een dakkapel uitgevoerd met kunststof kozijnen. Extra bergruimte aanwezig achter de knieschotten. Deze verdieping is eveneens voorzien van laminaatvloeren. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1965; * Perceeloppervlakte: 208 m²; * Woonoppervlakte: 117 m²; * Inhoud woonhuis: 388 m³; * Energielabel C; * Woning is v.v. dak-, vloer-, muurisolatie en isolerende beglazing (HR, HR+ en HR++); * Warm water en verwarming middels hr-combiketel, Intergas, bouwjaar 2022, eigendom; * Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen; * Gevelpanelen Keralit en nokvorsten vervangen (2021); * Radiatoren in de gehele woning vervangen (2021); * Meterkast is vernieuwd 2025; * Woonkamer en twee slaapkamers v.v. airconditioning (2022); * Zonnescherm, rolluiken en screens aanwezig; * Keuken is v.v. gasfornuis, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en vaatwasser; * Zonnige achtertuin met twee terrassen, vrijstaande stenen garage, berging en achterom; * Centrale ligging nabij het centrum, winkels, scholen en uitvalswegen; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
117 m²
Área del lote
208 m²
Contenido
388 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
17 m²
Área del jardín trasero
105 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1965
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaand kunststof
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
24-10-2025
Fecha de venta
24-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7553

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.