Aller directement au contenu
Logo de Des Huizes Makelaars

Industriestraat 78

7553CS Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 2.777

Galerie de photos

Description

Op een goede locatie, aan de rand van de wijk "Tuindorp ’t Lansink" gelegen, twee-onder-één- kapwoning met eigen oprit en vrijstaande stenen garage. De woning is goed onderhouden, grotendeels voorzien van kunststof kozijnen en goed geïsoleerd. De zonnige tuin biedt veel privacy door de mooie platanen en geeft toegang tot de garage en een vrijstaande kunststof berging. Het nieuwe winkelcentrum Esrein en de binnenstad van Hengelo liggen op fiets-/loopafstand van deze woning. Ook diverse uitvalswegen zoals de A35, station en bushalte bereikt u binnen enkele minuten. Daarnaast wandelt u zo naar de prachtige Tuindorpvijver, een natuurbad waar in de zomer gezwommen wordt en in de winter is het een gezellige schaatsbaan voor jong en oud. Begane grond: Zij-entree, hal met trapopgang, moderne toiletruimte met vrijhangend toilet en trap-/bergkast, de woonkamer is voorzien van een moderne laminaatvloer en heeft veel lichtinval, toegang tot de ruime keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en deur naar de achtertuin. Eerste verdieping: Overloop met separate toiletruimte en bergruimte met opstelplaats voor cv-ketel en wasapparatuur, twee slaapkamers (voorzien van moderne laminaatvloeren) waarvan één slaapkamer met deur naar het balkon aan de voorzijde, royale badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en vloerverwarming. Tweede verdieping: Middels vaste trap bereikbaar, ruime overloop met vaste kastenwand en werkplek/kantoorruimte, derde slaapkamer voorzien van een dakkapel uitgevoerd met kunststof kozijnen. Extra bergruimte aanwezig achter de knieschotten. Deze verdieping is eveneens voorzien van laminaatvloeren. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1965; * Perceeloppervlakte: 208 m²; * Woonoppervlakte: 117 m²; * Inhoud woonhuis: 388 m³; * Energielabel C; * Woning is v.v. dak-, vloer-, muurisolatie en isolerende beglazing (HR, HR+ en HR++); * Warm water en verwarming middels hr-combiketel, Intergas, bouwjaar 2022, eigendom; * Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen; * Gevelpanelen Keralit en nokvorsten vervangen (2021); * Radiatoren in de gehele woning vervangen (2021); * Meterkast is vernieuwd 2025; * Woonkamer en twee slaapkamers v.v. airconditioning (2022); * Zonnescherm, rolluiken en screens aanwezig; * Keuken is v.v. gasfornuis, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en vaatwasser; * Zonnige achtertuin met twee terrassen, vrijstaande stenen garage, berging en achterom; * Centrale ligging nabij het centrum, winkels, scholen en uitvalswegen; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
117 m²
Superficie du terrain
208 m²
Contenu
388 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
17 m²
Aire de la cour arrière
105 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1965
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaand kunststof
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
24-10-2025
Date de vente
24-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, en wastafel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7553

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.