Direkt zum Inhalt
Logo von Jonkers, meer dan geWOON een makelaardij!

Kamelenspoor 409

3605TD Maarssen • Utrecht

Verfügbar

€ 445.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.750

2 % Übertragungssteuer (€ 8.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 455.750

Kaufpreis /m²: € 4.450

Fotoalbum

Beschreibung

Thuiskomen aan het Kamelenspoor 409 in Maarssen de Kamelenspoor 409 ligt in de wijk Maarssenbroek, een rustige en kindvriendelijke woonomgeving met veel groen en water. De wijk is ruim opgezet en ideaal voor gezinnen of mensen die prettig en rustig willen wonen. Voor de dagelijkse boodschappen ligt Bison Shopping Center op korte afstand. Ook scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer zijn goed bereikbaar. Daarnaast zit je zo in de natuur bij de Maarsseveense Plassen. En met steden als Utrecht vlakbij, is de ligging ook praktisch voor werk en ontspanning. Loopt u met mij mee? Bij aankomst valt direct de fijne, rustige ligging op. Parkeren doet u eenvoudig in de directe omgeving en eenmaal binnen wordt u verwelkomd door een lichte, uitnodigende sfeer. Vanuit de hal heeft u een ruime berging met wasmachineaansluiting welke tevens via buiten bereikbaar is. De woonkamer is ruim opgezet en dankzij de grote raampartijen stroomt het daglicht rijkelijk naar binnen. De open keuken sluit naadloos aan op de leefruimte en vormt het kloppend hart van de woning. Modern uitgevoerd en praktisch ingericht, ideaal voor wie houdt van koken, borrelen en samenzijn. Op de verdieping vindt u meerdere comfortabele slaapkamers. Ruim, licht en veelzijdig, perfect als slaapruimte, thuiskantoor of kleedkamer. De badkamer is verzorgd en biedt alles wat u nodig heeft om de dag fris te beginnen of juist ontspannen af te sluiten. En dan buiten… De buitenruimte is een verlengstuk van uw woonplezier. Een plek waar u in alle rust kunt genieten van een kop koffie in de ochtendzon. De ligging maakt het plaatje compleet. In de directe omgeving vindt u groenvoorzieningen, wandelroutes en water, ideaal om even te ontsnappen aan de drukte. Tegelijkertijd zijn winkels, scholen en uitvalswegen snel en eenvoudig bereikbaar. Maarssen en omliggende steden liggen binnen handbereik. Kamelenspoor 409 is een woning waar alles samenkomt. Rust, ruimte en comfort. J - aartal bouw 1978 O - oppervlakte wonen 100m2 N - etjes onderhouden K - laar om direct in te trekken E - nergielabel C R - uimtelijk wonen S - feervolle ligging Welkom thuis bij Jonkers Vastgoed. Hoewel deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is opgesteld, kunnen aan de inhoud ervan geen rechten worden ontleend. Verkoper en makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in de vermelde informatie, ongeacht of deze via deze advertentie, andere platforms of sociale media-kanalen wordt verstrekt. Geïnteresseerden wordt nadrukkelijk aangeraden om zelf alle informatie te verifiëren en bij twijfel onafhankelijk advies in te winnen.

Hypothek berekenen

€ 445.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.750

2 % Übertragungssteuer (€ 8.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 455.750

2,78%

Jährlich

%

€ 22.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 445.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
100 m²
Fläche des Grundstücks
120 m²
Inhalt
336 m³
Externe Berghalle
55 m²
Hinterhof Fläche
55 m²

Bau und Energie

Baujahr
1978
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie en HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3605

Google Karten

Karte von Maarssen

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Maarssen

Wohn- und Viertelzahlen in Maarssen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maarssen. In 2025 waren da 39.695 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 462.891.

Einwohner

39.695

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 462.891

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 37.929

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.294

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maarssen
Jahr Einwohner
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maarssen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Ausbildungsstufe

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

7.472

Bezeichnung A

4.020

Bezeichnung B

2.763

Bezeichnung D

1.534

Bezeichnung E

487

Bezeichnung G

480

Bezeichnung F

474

Bezeichnung A+

276

Bezeichnung A+++

120

Bezeichnung A++++

96

Bezeichnung A++

91

Bezeichnung A+++++

1

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maarssen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.031 • Strom: 2.905

Huurwoning

Gas: 671 • Strom: 1.922

Koopwoning

Gas: 923 • Strom: 2.873

Appartement

Gas: 579 • Strom: 1.738

Tussenwoning

Gas: 849 • Strom: 2.698

Vrijstaande woning

Gas: 1.543 • Strom: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.241 • Strom: 3.017

Betriebsaktivität in Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.975

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maarssen
Periode Verbrechen
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maarssen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maarssen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer Häuser in Maarssen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.