Aller directement au contenu
Logo de Jonkers, meer dan geWOON een makelaardij!

Kamelenspoor 409

3605TD Maarssen • Utrecht

Disponible

€ 445.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 455.750

Prix d'achat /m²: € 4.450

Galerie de photos

Description

Thuiskomen aan het Kamelenspoor 409 in Maarssen de Kamelenspoor 409 ligt in de wijk Maarssenbroek, een rustige en kindvriendelijke woonomgeving met veel groen en water. De wijk is ruim opgezet en ideaal voor gezinnen of mensen die prettig en rustig willen wonen. Voor de dagelijkse boodschappen ligt Bison Shopping Center op korte afstand. Ook scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer zijn goed bereikbaar. Daarnaast zit je zo in de natuur bij de Maarsseveense Plassen. En met steden als Utrecht vlakbij, is de ligging ook praktisch voor werk en ontspanning. Loopt u met mij mee? Bij aankomst valt direct de fijne, rustige ligging op. Parkeren doet u eenvoudig in de directe omgeving en eenmaal binnen wordt u verwelkomd door een lichte, uitnodigende sfeer. Vanuit de hal heeft u een ruime berging met wasmachineaansluiting welke tevens via buiten bereikbaar is. De woonkamer is ruim opgezet en dankzij de grote raampartijen stroomt het daglicht rijkelijk naar binnen. De open keuken sluit naadloos aan op de leefruimte en vormt het kloppend hart van de woning. Modern uitgevoerd en praktisch ingericht, ideaal voor wie houdt van koken, borrelen en samenzijn. Op de verdieping vindt u meerdere comfortabele slaapkamers. Ruim, licht en veelzijdig, perfect als slaapruimte, thuiskantoor of kleedkamer. De badkamer is verzorgd en biedt alles wat u nodig heeft om de dag fris te beginnen of juist ontspannen af te sluiten. En dan buiten… De buitenruimte is een verlengstuk van uw woonplezier. Een plek waar u in alle rust kunt genieten van een kop koffie in de ochtendzon. De ligging maakt het plaatje compleet. In de directe omgeving vindt u groenvoorzieningen, wandelroutes en water, ideaal om even te ontsnappen aan de drukte. Tegelijkertijd zijn winkels, scholen en uitvalswegen snel en eenvoudig bereikbaar. Maarssen en omliggende steden liggen binnen handbereik. Kamelenspoor 409 is een woning waar alles samenkomt. Rust, ruimte en comfort. J - aartal bouw 1978 O - oppervlakte wonen 100m2 N - etjes onderhouden K - laar om direct in te trekken E - nergielabel C R - uimtelijk wonen S - feervolle ligging Welkom thuis bij Jonkers Vastgoed. Hoewel deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is opgesteld, kunnen aan de inhoud ervan geen rechten worden ontleend. Verkoper en makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in de vermelde informatie, ongeacht of deze via deze advertentie, andere platforms of sociale media-kanalen wordt verstrekt. Geïnteresseerden wordt nadrukkelijk aangeraden om zelf alle informatie te verifiëren en bij twijfel onafhankelijk advies in te winnen.

Prêt immobilier berekenen

€ 445.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 455.750

2,78%

Annuellement

%

€ 22.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 445.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
100 m²
Superficie du terrain
120 m²
Contenu
336 m³
Espace de stockage externe
55 m²
Aire de la cour arrière
55 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1978
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3605

Google Maps

Carte de Maarssen

Aperçu spatial du site de travail dans Maarssen

Chiffres de logement et de quartier dans Maarssen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maarssen. En 2025 étaient 39.695 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 462.891.

Résidents

39.695

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 462.891

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.929

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.294

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maarssen
Année Résidents
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maarssen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Niveau d'enseignement

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origine des habitants (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

7.472

Étiquette A

4.020

Étiquette B

2.763

Étiquette D

1.534

Étiquette E

487

Étiquette G

480

Étiquette F

474

Étiquette A+

276

Étiquette A+++

120

Étiquette A++++

96

Étiquette A++

91

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maarssen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.031 • Électricité: 2.905

Huurwoning

Gaz: 671 • Électricité: 1.922

Koopwoning

Gaz: 923 • Électricité: 2.873

Appartement

Gaz: 579 • Électricité: 1.738

Tussenwoning

Gaz: 849 • Électricité: 2.698

Vrijstaande woning

Gaz: 1.543 • Électricité: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.241 • Électricité: 3.017

Activité dans Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Nombre total d'établissements: 4.975

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maarssen
Période Délits
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maarssen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maarssen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer maisons in Maarssen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.