Jump to content
Logo of Jonkers, meer dan geWOON een makelaardij!

Kamelenspoor 409

3605TD Maarssen • Utrecht

Available

€ 445.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.750

2% transfer tax (€ 8.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 455.750

Purchase price /m²: € 4.450

Photo Gallery

Description

Thuiskomen aan het Kamelenspoor 409 in Maarssen de Kamelenspoor 409 ligt in de wijk Maarssenbroek, een rustige en kindvriendelijke woonomgeving met veel groen en water. De wijk is ruim opgezet en ideaal voor gezinnen of mensen die prettig en rustig willen wonen. Voor de dagelijkse boodschappen ligt Bison Shopping Center op korte afstand. Ook scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer zijn goed bereikbaar. Daarnaast zit je zo in de natuur bij de Maarsseveense Plassen. En met steden als Utrecht vlakbij, is de ligging ook praktisch voor werk en ontspanning. Loopt u met mij mee? Bij aankomst valt direct de fijne, rustige ligging op. Parkeren doet u eenvoudig in de directe omgeving en eenmaal binnen wordt u verwelkomd door een lichte, uitnodigende sfeer. Vanuit de hal heeft u een ruime berging met wasmachineaansluiting welke tevens via buiten bereikbaar is. De woonkamer is ruim opgezet en dankzij de grote raampartijen stroomt het daglicht rijkelijk naar binnen. De open keuken sluit naadloos aan op de leefruimte en vormt het kloppend hart van de woning. Modern uitgevoerd en praktisch ingericht, ideaal voor wie houdt van koken, borrelen en samenzijn. Op de verdieping vindt u meerdere comfortabele slaapkamers. Ruim, licht en veelzijdig, perfect als slaapruimte, thuiskantoor of kleedkamer. De badkamer is verzorgd en biedt alles wat u nodig heeft om de dag fris te beginnen of juist ontspannen af te sluiten. En dan buiten… De buitenruimte is een verlengstuk van uw woonplezier. Een plek waar u in alle rust kunt genieten van een kop koffie in de ochtendzon. De ligging maakt het plaatje compleet. In de directe omgeving vindt u groenvoorzieningen, wandelroutes en water, ideaal om even te ontsnappen aan de drukte. Tegelijkertijd zijn winkels, scholen en uitvalswegen snel en eenvoudig bereikbaar. Maarssen en omliggende steden liggen binnen handbereik. Kamelenspoor 409 is een woning waar alles samenkomt. Rust, ruimte en comfort. J - aartal bouw 1978 O - oppervlakte wonen 100m2 N - etjes onderhouden K - laar om direct in te trekken E - nergielabel C R - uimtelijk wonen S - feervolle ligging Welkom thuis bij Jonkers Vastgoed. Hoewel deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is opgesteld, kunnen aan de inhoud ervan geen rechten worden ontleend. Verkoper en makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in de vermelde informatie, ongeacht of deze via deze advertentie, andere platforms of sociale media-kanalen wordt verstrekt. Geïnteresseerden wordt nadrukkelijk aangeraden om zelf alle informatie te verifiëren en bij twijfel onafhankelijk advies in te winnen.

Mortgage berekenen

€ 445.000

Cost of copper (estimated): € 10.750

2% transfer tax (€ 8.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 455.750

2,78%

Yearly

%

€ 22.250

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 445.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
100 m²
Land area
120 m²
Content
336 m³
External storage space
55 m²
Backyard area
55 m²

Construction and Energy

Year of construction
1978
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie en HR-glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin
Garden location
Gelegen op het noordoosten
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
13-05-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3605

Google Maps

Map of Maarssen

Spatial overview of the work area in Maarssen

Residential and neighborhood statistics in Maarssen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Maarssen. In 2025 were there 39.695 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 462.891.

Residents

39.695

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 462.891

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 37.929

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

1.294

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Maarssen
Year Residents
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Annual WOZ value

WOZ value per year in Maarssen
Year Average WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composition of residents

Age build-up

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Education level

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origin of residents (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Construction period of buildings

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

7.472

Label A

4.020

Label B

2.763

Label D

1.534

Label E

487

Label G

480

Label F

474

Label A+

276

Label A+++

120

Label A++++

96

Label A++

91

Label A+++++

1

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Maarssen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.031 • Electricity: 2.905

Huurwoning

Gas: 671 • Electricity: 1.922

Koopwoning

Gas: 923 • Electricity: 2.873

Appartement

Gas: 579 • Electricity: 1.738

Tussenwoning

Gas: 849 • Electricity: 2.698

Vrijstaande woning

Gas: 1.543 • Electricity: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.241 • Electricity: 3.017

Business activity in Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Total number of company establishments: 4.975

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Maarssen
Period Crimes
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Maarssen.

Frequently asked questions about living in Maarssen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer houses in Maarssen

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.