Direkt zum Inhalt
Logo von Greeven NVM Makelaardij o.g.

Burgemeester van Alphenstraat 59 F 3

2041KE Zandvoort • Noord-Holland

Verfügbar

€ 375.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.350

2 % Übertragungssteuer (€ 7.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 384.350

Kaufpreis /m²: € 6.818

Fotoalbum

Beschreibung

Wat een luxe, wat een comfort! Op een rustige locatie aan de rand van het dorp, met vrij uitzicht over de duinen, ligt dit stijlvolle en instapklare 3-kamerappartement in een kleinschalig appartementencomplex. De woning is in 2022 volledig gemoderniseerd en luxe verbouwd. Bij binnenkomst valt direct de hoogwaardige afwerking op. Het appartement is geheel gestuct en voorzien van een fraaie PVC visgraatvloer en nieuwe binnendeuren. In de gang bevindt zich een prachtige en praktische kastenwand, ideaal voor extra bergruimte en een opgeruimd geheel. De lichte woonkamer met moderne open keuken vormt het hart van de woning. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur en biedt volop ruimte om gezellig te koken. Vanuit de living geven openslaande schuifdeuren toegang tot het balkon, waar u kunt genieten van de rust en het uitzicht op de duinen. Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers, ideaal als hoofdslaapkamer, werk- of logeerkamer. De luxe badkamer is voorzien van een stijlvol wastafelmeubel en een ruime inloopdouche. Indeling Via de hoofdentree met brievenbussen en bellentableau bereikt u de lifthal. De lift neemt u mee naar de... Eerste verdieping: Entree, hal, toilet met fonteintje, badkamer met ruime inloopdouche en wastafelmeubel. Slaapkamer 1 (3.15m x 3.84m) met vaste kastenwand, slaapkamer 2 (3.21m x 1.78m) aan de voorzijde. Via de hal zijn 3 vaste kasten gerealiseerd met aansluiting voor de wasmachine welke tevens veel bergruimte geven. De open living is heerlijk licht door de hoekligging met moderne open keuken. De keuken is voorzien van inductiekookplaat met afzuiging, vaatwasser, Quooker, combi oven, koelkast en vriezer. In de woonkamer kom je via de schuifpui op het terras. Bijzonderheden: - 3-kamerappartement met luxe en comfort; - Geheel verbouwd in 2022; - Moderne open keuken in woonkamer; - Lichte living met nieuwe schuifpui; - 2 slaapkamers aanwezig; - Geheel gestuct en voorzien van PVC visgraatvloer; - Ruime berging op de begane grond; - Afgesloten parkeerplaats voor de entree van het complex; - Mogelijkheid aankoop separate garagebox; - Centrale ligging, op loopafstand van centrum, strand, duinen en NS-station; - Oplevering in overleg; - Woonoppervlakte 55 m²; - Zie digitale plattegronden voor details. Vraagprijs woning: € 375.000,= k.k. Vraagprijs garagebox: € 45.000,= k.k.

Hypothek berekenen

€ 375.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.350

2 % Übertragungssteuer (€ 7.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 384.350

2,78%

Jährlich

%

€ 18.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 375.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
55 m²
Inhalt
175 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
15 m²

Bau und Energie

Baujahr
1965
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
HR-glas
Heizung
Blokverwarming
Warmes Wasser
Centrale voorziening
Energieausweis
E

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Bergung
Box
Parken
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Garagenart
Garagebox
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
18-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2041

Google Karten

Zandvoort auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Zandvoort

Wohn- und Viertelzahlen in Zandvoort

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Zandvoort. In 2025 waren da 16.365 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 447.203.

Einwohner

16.365

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 447.203

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.191

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.062

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Zandvoort
Jahr Einwohner
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Zandvoort
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Ausbildungsstufe

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.922

Bezeichnung A

1.579

Bezeichnung E

1.379

Bezeichnung D

1.249

Bezeichnung B

907

Bezeichnung F

859

Bezeichnung G

758

Bezeichnung A+

169

Bezeichnung A+++

137

Bezeichnung A++

68

Bezeichnung A++++

8

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Zandvoort
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Strom: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Strom: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Strom: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Strom: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Strom: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Strom: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Strom: 3.209

Betriebsaktivität in Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.850

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Zandvoort
Periode Verbrechen
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Zandvoort.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Zandvoort

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer Häuser in Zandvoort

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.