Bij Diana Makelaardij & Taxaties
Bij Diana Makelaardij & Taxaties in Heerlen staat uw belangen centraal. Wij combineren kennis, ervaring en persoonlijke aandacht om u te helpen met de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Onze focus ligt op transparantie en betrouwbare adviezen, zodat u altijd goed geïnformeerd bent. Wij bieden dienstverlening in Nederlands, Limburgs en Engels en zijn geaccrediteerd met certificaten zoals NWWI, NRVT en VastgoedCert. Onze werkwijze...
Current housing stock
-
- Available
Appelhegge 1
6225KB Maastricht
€ 575.000 k.k.
€ 4.492/m²
ASave as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- 269 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Gentiaan 11
6418NP Heerlen
€ 795.000 k.k.
€ 4.569/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 174 m²
- Land area
- 523 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Nieuw-Schandelen 21
6412XV Heerlen
€ 189.000 k.k.
€ 2.250/m²
ESave as favorite- Living area
- 84 m²
- Land area
- 130 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Molenberglaan 104 A
6416EP Heerlen
€ 550.000 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 329 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Hamerstraat 10
6411CW Heerlen
€ 619.000 k.k.
€ 3.034/m²
ASave as favorite- Living area
- 204 m²
- Land area
- 285 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Kruisstraat 28
6411BT Heerlen
€ 498.000 k.k.
€ 2.947/m²
CSave as favorite- Living area
- 169 m²
- Land area
- 166 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (50)
Review platforms
BronscoresTotal score
50 total reviews
Funda
35 reviews on Funda
15 reviews on Google
-
Olaf Hissel
10Translated by AISuper real estate agent, 6 years ago sold our house in Landgraaf. Quick and professional. Good guidance. Super nice photos. Strongly recommended.
-
Mgr. Feronlaan 106
10Deze makelaar is tevens taxateur wat een voordeel is om de waarde van een woning te bepalen. Het voordeel van een klein bedrijf is het persoonlijk contact. De kosten zijn vergelijkbaar met andere makelaars.
-
Rembrandtstraat 9
10Een snelle en duidelijke reactie op mijn vragen. Heel goed begeleid tijdens de verkoop. Huis is binnen 3 weken verkocht.
-
Henri Dunantstraat 57
9Bij Diana krijg je duidelijkheid en eerlijkheid. Geen franjes en poespas. Communicatie loopt vlotjes en ze reageren snel op vragen die je via mail of de app stelt. De foto’s waren ook erg goed. Ben erg te spreken over het hele traject en raad Diana zeker aan!!
-
Groene Boord 1
8Prima makelaar, die mij heel goed begeleid heeft in het verkooptraject. Woning was snel verkocht. Prima foto's van de wiming genomen en goede informatievoorziening via de app.
-
Bredastraat 11
9Bij de eerste kennismaking hadden we direct een goed gevoel bij Diana Makelaardij. We zijn gedurende het hele proces prettig en professioneel begeleid, met fijne en duidelijke communicatie. Alles werd snel opgepakt en goed geregeld, wat voor veel vertrouwen zorgde. De geadviseerde verkoopprijs was realistisch. We kijken terug op een zeer fijne samenwerking!