Goessens & Goessens Makelaardij
In Eijsden staat Goessens & Goessens Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen wij ervoor dat u zich op uw gemak voelt in elk stapje van het proces. Wij bieden dienstverlening op het gebied van verkoop, aankoop en financieel advies. Onze werkwijze is gericht op open communicatie, gedetailleerde voorlichting en een p...
Current housing stock
-
- Available
Op 't Hövelke 6
6261PC Mheer
€ 449.000 k.k.
€ 2.993/m²
ASave as favorite- Living area
- 150 m²
- Land area
- 380 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Bovenstraat 13
6245KR Eijsden
€ 359.000 k.k.
€ 2.740/m²
FSave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Via Regia 31
6218RJ Maastricht
€ 289.000 k.k.
€ 1.615/m²
ESave as favorite- Living area
- 179 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Putstraat 7
6245LD Eijsden
€ 379.000 k.k.
€ 3.716/m²
CSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- 245 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Aan de Veldkoul 6
6265BE Sint Geertruid
€ 479.000 k.k.
€ 3.281/m²
BSave as favorite- Living area
- 146 m²
- Land area
- 536 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Aan het beeldje 3
6247JA Gronsveld
€ 569.000 k.k.
€ 5.220/m²
ASave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 312 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (88)
Review platforms
BronscoresTotal score
88 total reviews
88 reviews on Google
-
Tamara Moenen-Hitz
10Boy en team zijn echt een fijne makelaar! Communicatie en verkoop begeleiding is top! Zeker een aanrader.
-
Jim Zweers
10Wij hebben twee huizen verkocht en één huis aangekocht waarbij Goessens en Goessens de makelaar was. Wij hebben enkel lovende woorden voor Boy Goessens en het hele team. Iedereen staat direct voor je klaar als er vragen zijn. Vooral het feit dat we altijd zeer goed en zeer snel zijn geholpen waarderen wij enorm. Daarnaast is het hele team enorm betrokken en denkt iedereen altijd met je mee. Wij zijn dan ook ontzetten tevreden over Goessens & Goessens Makelaardij, voor ons zeker een vijf sterrenwaardering waard! Hanne en Jim
-
Deborah Fuchs
10Uit het aanbod van Goessens en Goessens hebben wij onze nieuwe woning gekocht. Er werd goed meegedacht tijdens de bezichtigingen en we zijn heel fijn begeleid tijdens de overdracht. Er wordt met een persoonlijke en warme benadering gewerkt. We kijken dan ook positief terug op de aankoop van onze nieuwe woning.
-
nathalie baltus
10Vanaf begin tot einde verkoopproces zeer goed begeleid door Boy, Stephanie en Dahnee! Deskundig, zeer goede communicatie en altijd tijd om vragen van onze kant te beantwoorden. Zeer tevreden!
-
Renée Van Haarlem
10Zeer tevreden over makelaarskantoor Goessens en Goessens. Zijn zeer betrokken bij de verkoop van de woning, korte lijntjes, duidelijke communicatie, goed bereikbaar en denken met je mee en out of the box. Ik zou iedereen dit kantoor aanraden wanneer je jouw woning wilt verkopen.