Jump to content
Logo of YESS Real Estate B.V.

Zadkinerade 17

2907MB Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

Available

€ 320.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.250

2% transfer tax (€ 6.400) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 328.250

Purchase price /m²: € 4.324

Photo Gallery

Description

Instapklaar wonen met luxe, comfort én een toplocatie: dit is zo'n kans die je niet wilt laten liggen! YESS! DIT WIL JE NIET MISSEN – DE HIGHLIGHTS OP EEN RIJ: 1. Instapklaar appartement – verhuizen en genieten maar; 2. Luxe, moderne keuken met composiet blad en Siemens inbouwapparatuur; 3. Strakke en moderne afwerking door de gehele woning; 4. Energielabel A, comfortabel én energiezuinig wonen; 5. Zonnig balkon op het zuidwesten: heerlijk genieten van de middag- en avondzon; 6. Gelegen op de 1e verdieping met lift in het complex; 7. Bijkeuken aanwezig, extra praktisch voor opslag en wasruimte; 8. Super centrale ligging vlakbij treinstation Capelle Schollevaar en uitvalswegen naar A16-A20; 9. Alle voorzieningen zijn vlakbij, zoals winkelcentrum Picasso passage, een gezondheidscentrum, het Schollebos, Alexandrium shoppingcenter en Woonmall; 10. Recent vernieuwd leidingwerk, hang- en sluitwerk, meterkast; 11. De perfecte woning voor starters die zonder klussen willen beginnen! Krijg je ook dat YESS-gevoel bij het lezen van deze punten? Dan nodigen wij je heel graag uit voor een bezichtiging van deze leuke woning! DE LIGGING: Je woont hier écht ideaal! Op loopafstand vind je treinstation Capelle Schollevaar, winkelcentrum Picasso passage, het Schollebos, het gezondheidscentrum(apotheek, tandarts, fysio en huisarts), Alexandrium shoppingcenter en de Woonmall. De wijk is groen, levendig en van alle gemakken voorzien. De woning heeft ook een gunstige ligging ten aanzien van uitvalswegen richting A16-A20. Of je nu naar je werk reist, even snel boodschappen doet of lekker wilt wandelen in de buurt, hier zit je gewoon goed. Er is veel parkeergelegenheid rondom de woning en het is hier vrij parkeren. Perfect voor starters die comfortabel én centraal willen wonen! DE INDELING: Je komt het complex binnen via een nette, afgesloten entree met video-intercom en toegang tot de lift en trappenhal. Op de eerste verdieping stap je de woning binnen in de hal met meterkast en garderobe. De hal geeft toegang tot alle vertrekken. De woonkamer is heerlijk licht en strak afgewerkt, met directe toegang tot het zonnige balkon op het zuidwesten, een fijne plek om na je werk nog even van de zon te genieten. De open keuken is echt een eyecatcher en van alle gemakken voorzien. Denk aan een composiet werkblad, greeploze kasten en hoogwaardige Siemens inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, inductiekookplaat, oven, afzuigkap, koelkast en vriezer. Hier kook je met plezier! Daarnaast is er een praktische bijkeuken aanwezig, ideaal voor extra opslagruimte! De badkamer is neutraal en strak afgewerkt met inloopdouche, wastafelmeubel, spiegel en de aansluiting voor de wasmachine. Er is een separaat toilet aanwezig, wel zo prettig. Tevens zijn er twee slaapkamers aanwezig. De master bedroom is ruim genoeg voor een groot bed en een grote kast. De tweede kamer is goed te gebruiken als thuiswerkkantoor of extra slaapkamer. Door de gehele woning ligt een strakke laminaatvloer en zijn alle wanden en plafonds strak en wit afgewerkt. DE AFMETINGEN: Voor de afmetingen en indeling, zie de plattegrond. DE BIJZONDERHEDEN: - Luxe keuken met Siemens inbouwapparatuur en composiet werkblad (2023); - Strakke wand- en vloerafwerking; - Recent vernieuwd leidingwerk en meterkast (2023); - Alle wandcontactdozen vernieuwd; - Schilderwerk uitgevoerd in 2025; - Video-intercom aanwezig; - Alle ramen en deuren hebben nieuwe horren; - Voldoende parkeergelegenheid en vrij parkeren; - Actieve en gezonde VvE, bijdrage € 271,-- per maand; - Verwarming en warm water middels stadsverwarming (gasloos en toekomstbestendig); - Houten kozijnen met grotendeels HR++ glas en deels dubbel glas; - Glasvezel aanwezig; - Externe berging aanwezig; - Gelegen op de 1e verdieping met lift; - Woonoppervlakte circa 74 m2; - Balkon op het zuidwesten circa 9 m2; - Externe berging op de begane grond van circa 5 m2; - Bouwjaar 1983; - Oplevering in overleg. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie. Ben jij net zo enthousiast als wij over deze woning? Bel, mail of app ons gerust voor een afspraak of laat je gegevens achter via deze site!

Mortgage berekenen

€ 320.000

Cost of copper (estimated): € 8.250

2% transfer tax (€ 6.400) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 328.250

2,78%

Yearly

%

€ 16.000

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 320.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
2e woonlaag

Areas and volumes

Living area
74 m²
Content
206 m³
Building bound outdoor space
9 m²
External storage space
5 m²

Construction and Energy

Year of construction
1983
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dubbel glas en HR-glas
Heating
Stadsverwarming
Warm water
Stadsverwarming
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan bosrand, aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Salvage
Box
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
17-04-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche en wastafelmeubel

Additional features

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 2907

Google Maps

Capelle aan den IJssel on the map

View the location and discover the brokers in this region

Residential and neighborhood statistics in Capelle aan den IJssel

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Capelle aan den IJssel. In 2026 were there 69.644 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 362.000.

Residents

69.644

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 362.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.500

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.948

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Capelle aan den IJssel
Year Residents
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Annual WOZ value

WOZ value per year in Capelle aan den IJssel
Year Average WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Education level

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origin of residents (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.606

Label A

9.392

Label B

6.657

Label D

2.542

Label E

2.008

Label F

785

Label G

741

Label A+

739

Label A+++

654

Label A++

309

Label A++++

256

Label A+++++

5

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Capelle aan den IJssel
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 720 • Electricity: 2.900

Huurwoning

Gas: 480 • Electricity: 2.030

Koopwoning

Gas: 610 • Electricity: 2.710

Appartement

Gas: 460 • Electricity: 1.980

Tussenwoning

Gas: 570 • Electricity: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Electricity: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Electricity: 3.580

Business activity in Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Total number of company establishments: 9.115

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Capelle aan den IJssel
Period Crimes
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Capelle aan den IJssel.

Frequently asked questions about living in Capelle aan den IJssel

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer houses in Capelle aan den IJssel

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.