Jump to content
Logo of Hofstede & Kamp Makelaars Hengelo (NVM)

Oude Molenweg 18

7551HC Hengelo • Overijssel

Sold

€ 239.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 6.630

2% transfer tax (€ 4.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 245.630

Purchase price /m²: € 3.983

Photo Gallery

Description

Overal dichtbij... Dat is nog eens ideaal! Gelegen op loopafstand van de binnenstad van Hengelo met een supermarkt om de hoek, vindt u dit 3-KAMER APPARTEMENT op de eerste etage van dit kleinschalige complex van totaal 15 appartementen. Het appartement ziet er zeer verzorgd uit en in 2015 is de keuken vernieuwd. Daarnaast heeft het appartement een heerlijk balkon, gelegen op het westen. Alles is in de buurt, het centrale station is binnen handbereik, om te shoppen hoeft u niet ver te lopen en ook voor uw dagelijkse boodschappen hoeft u maar een paar stappen te zetten. Indeling appartement: Via de entree aan de achterzijde van het complex komt u in de hal met meterkast, opstelling van de cv-ketel en toegang tot de woonkamer, badkamer en twee slaapkamers. Vanuit de lichte woonkamer kunt u zich richting de open keuken en het balkon gelegen aan de Oude Molenweg begeven. De open keuken is voorzien van een inductiekookplaat, combimagnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer. De badkamer is voorzien van een wastafelmeubel, toilet, douche, mechanische ventilatie en de opstelling van de wasmachine en droger. Van de twee slaapkamers is er een slaapkamer voorzien van vaste kastenwand. Buiten: Het balkon aan de voorzijde van het appartement is gelegen aan de Oude Molenweg en ligt op het westen. U heeft daarnaast een eigen stenen berging van 6m2, aan de achterzijde van het complex. Deze is voorzien van elektra. Uw auto kunt u kwijt op één van de 13 parkeerplaatsen aan de achterzijde van het complex, deze zijn beschikbaar voor bewoners mits u een parkeervergunning voor deze locatie heeft. Bijzonderheden: * Het appartementencomplex is gebouwd in 1985 en is voorzien van een liftinstallatie en een gesloten entree. * Het woonoppervlak is 60 m2. * De inhoud bedraagt 191 m3. * Energielabel C. * Het appartement is voorzien van een laminaatvloer. * De servicekosten voor de VVE bedragen € 150,- per maand. * Verwarming en warm water middels een Nefit HR combiketel uit 2003. In de koopovereenkomst worden een niet bewoners- en een ouderdomsclausule opgenomen; Bij woningen ouder dan 30 jaar wordt een asbest clausule opgenomen in de koopovereenkomst; Vereiste: bankgarantie/ waarborgsom van 10% van de koopsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Interesse in dit appartement? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda.nl. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 239.000

Cost of copper (estimated): € 6.630

2% transfer tax (€ 4.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 245.630

2,78%

Yearly

%

€ 11.950

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 239.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat (appartement met open portiek)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer
Floors
1 woonlaag
Located on
2e woonlaag

Areas and volumes

Living area
60 m²
Content
191 m³
Building bound outdoor space
6 m²
External storage space
6 m²

Construction and Energy

Year of construction
1985
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
Dubbel glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
No
VvE annual meeting
No
VvE periodic contribution
No
VvE reserve fund present
No
VvE maintenance plan
No
VvE opstalverzekering
No

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan drukke weg en in woonwijk
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Op eigen terrein

Planning

Available since
31-10-2025
Sale date
25-02-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, en wastafel

Additional features

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 7551

Google Maps

Map of Hengelo

Explore Hengelo and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Hengelo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Hengelo.

Residents

-

No data

Average WOZ

-

No data

Average income per person.

EUR 27.100

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

3.895

Total registered

Composition of residents

Education level

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Housing stock and construction periods

Construction period of buildings

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

11.376

Label A

8.336

Label B

6.524

Label G

4.757

Label E

3.318

Label D

3.052

Label F

2.891

Label A+

424

Label A+++

239

Label A++

155

Label A++++

19

Label A+++++

3

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Hengelo
Period Crimes
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Hengelo.

Frequently asked questions about living in Hengelo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer houses in Hengelo

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.