Jump to content
Logo of Dekker makelaardij o.g.

Burgemeester Kooimanweg 4

1711KJ Hensbroek • Noord-Holland

€ 525.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 12.350

2% transfer tax (€ 10.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 537.350

Purchase price /m²: € 3.476

Photo Gallery

Description

Heerlijk wonen op een mooie locatie in het centrum van Hensbroek nabij recreatiegebied " de Leyen ". Deze woning met grote aangebouwde garage/hobbyruimte uit 1968 staat op 420 m2 eigen grond. De inhoud van het huis bedraagt maar liefst 679 m³. De besloten achtertuin ligt op het zuiden. Naast de woning treft u een ruime oprit waar je meerder auto's kunt parkeren op eigen erf, of onder de carport naast de garage. Indeling: Begane grond: ruime entree/hal met toilet en trapopgang, een L-vormige woonkamer uitgevoerd met een houten vloer en granolwanden; een fraaie tuinkamer met plavuizen vloer en balkenplafond en een schuifpui naar de besloten achtertuin op het zuiden. Een dichte keuken, binnendoor is de garage/hobbyruimte te bereiken. Aparte ruimte voor de opslag van tuingereedschap. Verdieping: overloop met drie royale slaapkamers met vaste kasten en een badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en een wastafel. Op de overloop is een toegang naar de tweede verdieping middels een vaste trap met hobbyruimte en een vierde slaapkamer. Bijzonderheden: - NS station Obdam op 12 minuten fietsen - Energielabel C - 12 zonnepanelen - Isolatie dak en gevel en dubbel glas - Royale garage/hobbyruimte (mét smeerkuil) - Buitenschilderwerk 2019 - Platte daken vervangen in 2011 Neem gerust contact op (voorkeur via de mail) en maak een afspraak om deze woning te bekijken. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.

Mortgage berekenen

€ 525.000

Cost of copper (estimated): € 12.350

2% transfer tax (€ 10.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 537.350

3,04%

Yearly

%

€ 26.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 525.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, vrijstaande woning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
151 m²
Land area
420 m²
Content
679 m³
Other enclosed space
33 m²
External storage space
1 m²

Construction and Energy

Year of construction
1968
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas HR 28 (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in centrum
Garden
Tuin rondom
Salvage
Aangebouwde stenen berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
25-05-2025
Sale date
20-02-2026

Bathroom facilities

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garage facilities

Elektra en verwarming

Additional features

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 1711

Google Maps

Map of Hensbroek

Spatial overview of the work area in Hensbroek

Residential and neighborhood statistics in Hensbroek

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Hensbroek. In 2025 were there 1.640 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 457.000.

Residents

1.640

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 457.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.600

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

33

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Hensbroek
Year Residents
2021 1.585
2022 1.565
2023 1.610
2024 1.590
2025 1.640

Annual WOZ value

WOZ value per year in Hensbroek
Year Average WOZ
2021 EUR 331.000
2022 EUR 370.000
2023 EUR 418.000
2024 EUR 445.000
2025 EUR 457.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 385 0-15: 240 15-25: 190 25-45: 340 45-65: 480

Education level

Hoger

280

Praktisch

370

Middelbaar

550

Origin of residents (2025)

Europa

95

Nederland

1.450

Buiten Europa

90

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 71
Appartementen 64
Tussenwoningen 120
Vrijstaande woningen 318
Twee-onder-één-kap woningen 96

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 46
1925 tot 1950 38
1950 tot 1970 174
1970 tot 1980 125
1980 tot 1990 69
1990 tot 2000 44
2000 tot 2010 52
2010 tot 2020 32
2020 en later 72

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

161

Label A

108

Label G

106

Label D

96

Label B

74

Label F

34

Label A+++

25

Label A++++

22

Label E

17

Label A+

7

Label A++

4

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Hensbroek
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.450 3.260
2021 1.640 3.370
2022 1.250 3.100
2023 1.060 3.030
2024 1.020 3.060

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 950 • Electricity: 2.500

Huurwoning

Gas: 870 • Electricity: 1.960

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricity: 3.280

Appartement

Gas: 860 • Electricity: 2.330

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.000

Vrijstaande woning

Gas: 1.230 • Electricity: 3.650

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 930 • Electricity: 2.860

Business activity in Hensbroek (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 25
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Total number of company establishments: 280

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Hensbroek
Period Crimes
jan 2025 4
jan 2026 1
jul 2025 1
jun 2025 2
mei 2025 1
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 3
okt 2024 1
okt 2025 5
sep 2024 5
sep 2025 3

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Hensbroek.

Frequently asked questions about living in Hensbroek

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Hensbroek?

Hensbroek telt in 2025 ongeveer 1.640 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hensbroek is in 2025 circa € 457.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hensbroek ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 33 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hensbroek?

In Hensbroek komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 318 woningen.

Meer houses in Hensbroek

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.