Jump to content
Logo of Van 't Riet De-Makelaar

Pioenhof 24

1711RX Hensbroek • Noord-Holland

€ 495.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.750

2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 506.750

Purchase price /m²: € 3.928

Photo Gallery

Description

Gloedje nieuw! Op een rustige en kindvriendelijke locatie aan de Pioenhof staat deze moderne eengezinswoning te koop. De woning is in oktober 2024 opgeleverd en verkeert dus in nieuwstaat. Alles is tot in de puntjes afgewerkt, volledig geïsoleerd en voorzien van de nieuwste installaties. Officieel telt de woning 96 m² woonoppervlak volgens de meetregels, maar met de tweede verdieping erbij komt de gebruiksruimte uit op maar liefst 126 m². Plaats je een groter of extra dakraam, dan voldoet deze verdieping aan de norm en wordt het woonoppervlak officieel 126 m², zeker het vermelden waard! De woning is van alle gemakken voorzien: een stijlvolle keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur, vloerverwarming op de begane grond én eerste verdieping, een warmtepomp en energielabel A+++. De achtertuin is fraai aangelegd en gunstig gelegen op het westen – hier geniet je volop van de middag- en avondzon. Je valt met deze woning letterlijk met je neus in de boter: spullen verhuizen en wonen maar! INDELING Begane grond: Entree in de hal met meterkast, trapopgang en modern toilet. De lichte woonkamer is ruim opgezet en heeft een prettige indeling met een zithoek aan de tuinzijde. De strakke PVC-vloer met vloerverwarming zorgt voor een warme en moderne uitstraling. De trapkast biedt extra bergruimte. De open keuken aan de voorzijde is uitgevoerd in hoekopstelling met extra kastenwand en uitgerust met een 4-pits inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, combi-oven, koel-vriescombinatie en vaatwasser. Alles is keurig onderhouden en nagenoeg nieuw. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Ook op deze verdieping ligt een PVC-vloer met vloerverwarming. De slaapkamers zijn netjes afgewerkt en beschikken over draai-kiepramen. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, toilet, wastafelmeubel, elektrische designradiator en een raam voor natuurlijke ventilatie en daglicht. Tweede verdieping: De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en is één open ruimte die naar wens is in te delen, bijvoorbeeld als extra slaapkamer, werkplek of hobbyruimte. Hier bevinden zich tevens de technische installaties: de warmtepomp, boiler, WTW-installatie en aansluitingen voor wasmachine en droger bevinden zich in een aparte afgesloten ruimte. Tuin: De achtertuin is fraai aangelegd en ligt op het zonnige westen. Er is een sfeervol vlonderterras gecreëerd waar ruimte is voor een eethoek en loungeplek. Een heerlijke plek om te genieten van lange zomeravonden. Achterin de tuin bevindt zich de berging en de tuin is achterom bereikbaar. BIJZONDERHEDEN - Opgeleverd in oktober 2024, woning is praktisch nieuw; - Energielabel A+++; - Verwarming via warmtepomp; - Moderne keuken met luxe inbouwapparatuur; - Achtertuin op het westen; - Officieel 96 m² woonoppervlak, feitelijk 126 m²; - Oplevering in overleg. Zorgeloos een woning aankopen? Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen! Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 495.000

Cost of copper (estimated): € 11.750

2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 506.750

3,04%

Yearly

%

€ 24.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 495.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
126 m²
Land area
122 m²
Content
457 m³
External storage space
5 m²
Backyard area
61 m²

Construction and Energy

Year of construction
2024
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Volledig geïsoleerd
Heating
Gehele vloerverwarming
Energy label
A+++

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk en vrij uitzicht
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
31-10-2025
Sale date
25-02-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Dakraam
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 1711

Google Maps

Map of Hensbroek

Spatial overview of the work area in Hensbroek

Residential and neighborhood statistics in Hensbroek

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Hensbroek. In 2025 were there 1.640 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 457.000.

Residents

1.640

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 457.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.600

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

33

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Hensbroek
Year Residents
2021 1.585
2022 1.565
2023 1.610
2024 1.590
2025 1.640

Annual WOZ value

WOZ value per year in Hensbroek
Year Average WOZ
2021 EUR 331.000
2022 EUR 370.000
2023 EUR 418.000
2024 EUR 445.000
2025 EUR 457.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 385 0-15: 240 15-25: 190 25-45: 340 45-65: 480

Education level

Hoger

280

Praktisch

370

Middelbaar

550

Origin of residents (2025)

Europa

95

Nederland

1.450

Buiten Europa

90

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 71
Appartementen 64
Tussenwoningen 120
Vrijstaande woningen 318
Twee-onder-één-kap woningen 96

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 46
1925 tot 1950 38
1950 tot 1970 174
1970 tot 1980 125
1980 tot 1990 69
1990 tot 2000 44
2000 tot 2010 52
2010 tot 2020 32
2020 en later 72

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

161

Label A

108

Label G

106

Label D

96

Label B

74

Label F

34

Label A+++

25

Label A++++

22

Label E

17

Label A+

7

Label A++

4

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Hensbroek
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.450 3.260
2021 1.640 3.370
2022 1.250 3.100
2023 1.060 3.030
2024 1.020 3.060

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 950 • Electricity: 2.500

Huurwoning

Gas: 870 • Electricity: 1.960

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricity: 3.280

Appartement

Gas: 860 • Electricity: 2.330

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.000

Vrijstaande woning

Gas: 1.230 • Electricity: 3.650

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 930 • Electricity: 2.860

Business activity in Hensbroek (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 25
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Total number of company establishments: 280

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Hensbroek
Period Crimes
jan 2025 4
jan 2026 1
jul 2025 1
jun 2025 2
mei 2025 1
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 3
okt 2024 1
okt 2025 5
sep 2024 5
sep 2025 3

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Hensbroek.

Frequently asked questions about living in Hensbroek

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Hensbroek?

Hensbroek telt in 2025 ongeveer 1.640 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hensbroek is in 2025 circa € 457.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hensbroek ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 33 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hensbroek?

In Hensbroek komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 318 woningen.

Meer houses in Hensbroek

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.