Jump to content
Logo of Wormgoor Makelaars Lichtenvoorde

Martin Leliveltstraat 1 a

7131ZH Lichtenvoorde • Gelderland

Sold

€ 495.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.750

2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 506.750

Purchase price /m²: € 3.256

Photo Gallery

Description

Vrij wonen met ruimte, licht én comfort aan de Martin Leliveltstraat 1a te Lichtenvoorde Op een fraaie plek aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde, met vrij uitzicht aan de voorzijde, een zonnige tuin op het zuiden en een uitzonderlijk hoog duurzaamheidsniveau, staat deze uitstekend onderhouden half vrijstaande woning. Hier komen comfort, ruimte en energiezuinig wonen perfect samen. Een instapklaar gezinshuis met verrassend veel leefruimte, een eigen oprit én alle voorzieningen op loopafstand. WONING Via de eigen oprit met parkeerplaats op eigen terrein bereikt u de entree aan de rechterzijde van de woning. Deze entree is uitgevoerd met een luifel voorzien van ingebouwde spotverlichting en geeft toegang tot de ruime hal. In de hal valt direct de verzorgde afwerking op: een lichte plavuizenvloer, een praktische garderobenis, de meterkast en een nette, volledig betegelde toiletruimte met hangcloset, fonteintje en verwarming. De open wenteltrap vormt een fraai element en leidt naar de verdiepingen. Vanuit de hal is er toegang tot de open keuken, die is uitgevoerd in een praktische L-opstelling. De keuken biedt veel werk- en bergruimte en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waarvan het merendeel de afgelopen jaren is vernieuwd: een vaatwasser (2023), oven (2024), magnetron (2022), kookplaat (2022) en een ingebouwde koelkast. De keuken is deels afgewerkt met een nette parketvloer en deels met een donkere plavuizenvloer met vloerverwarming. In een nis aan de achterzijde is een extra keukenblok geplaatst, ideaal voor extra opslag en het koffieapparaat. Via de keuken is direct toegang tot de achtertuin. De royale woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en kenmerkt zich door de grote raampartijen, die zorgen voor een prettige lichtinval en een vrij uitzicht over het grasveldje aan de voorzijde van de woning. Een heerlijke leefruimte met rust en groen voor de deur. Het eetgedeelte bevindt zich aan de achterzijde, grenzend aan de woonkamer. Ook hier zorgen grote raampartijen voor veel daglicht en is er ruim voldoende plaats voor een grote eettafel. De woonkamer en het eetgedeelte zijn afgewerkt met een nette parketvloer, wat zorgt voor een warme en samenhangende uitstraling. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als kantoor. Deze strak afgewerkte ruimte is uitstekend geschikt voor meerdere doeleinden, zoals een thuiswerkplek, extra slaapkamer of hobbyruimte. De ruimte is voorzien van spotverlichting en een donkere plavuizenvloer met vloerverwarming. Aansluitend bereikt u de bijkeuken, uitgerust met een extra keukenblok met spoelbak, veel kastruimte en een witgoedopstelling op hoogte. Ook hier een donkere plavuizenvloer. Vanuit de bijkeuken is de zijtuin bereikbaar. Via de vaste trap in de hal, bereik je de overloop op de eerste verdieping, welke toegang biedt tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een wastafel en toegang tot een balkon. De hoofdslaapkamer, gelegen aan de achterzijde, is royaal van opzet. Daarnaast is er een derde slaapkamer aan de achterzijde, ideaal als kinderkamer of logeerkamer. De badkamer, vernieuwd in 2010, is modern en verzorgd afgewerkt in grijstinten en voorzien van een ruime inloopdouche, toilet, recent vernieuwde dubbele wastafel met meubel, vloerverwarming en mechanische ventilatie. De overloop en slaapkamers zijn afgewerkt met een lichte laminaatvloer, wat zorgt voor een rustig en uniform geheel. Via de vaste trap bereikt u de tweede verdieping. De overloop biedt toegang tot een bergruimte met de cv-ketel (Intergas, 2022) en tot de vierde slaapkamer. Deze kamer is royaal bemeten en voorzien van een fraaie dakkapel, wat zorgt voor veel extra licht en ruimte. Ook deze verdieping is afgewerkt met dezelfde vloer als de eerste verdieping. De badkamer en de slaapkamers zijn allen voorzien van rolluiken. BUITENRUIMTE De achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden en is fraai aangelegd met meerdere terrassen, groene borders en gezellige bestrating. Hierdoor is er altijd een fijne plek om te genieten van zon of schaduw. Aan de achtergevel zijn dubbele zonneschermen geplaatst, waardoor ook op warme dagen comfortabel buiten (en binnen) kan worden genoten. Ook in de tuin aanwezig, een vrijstaande houten berging met een overkapt gedeelte, ideaal voor fietsen en containers. Via de poort in de zijtuin is de voorzijde van de woning eenvoudig bereikbaar. De voortuin is eveneens netjes en groen aangelegd, wat bijdraagt aan de verzorgde uitstraling van de woning en de straat. DUURZAAMHEID Deze woning onderscheidt zich door een hoogwaardig en toekomstgericht duurzaamheidsniveau. De woning is voorzien van muurisolatie (nageïsoleerd), dakisolatie en vloerisolatie (nageïsoleerd), wat zorgt voor een comfortabel binnenklimaat en lage energielasten. Daarnaast is de woning grotendeels uitgerust met kunststof kozijnen voorzien van HR++ en HR-beglazing. Voor de verwarming en warm tapwater is in 2025 een warmtepomp geïnstalleerd, waarmee de woning klaar is voor gasarm wonen. Als aanvullende installatie is er een Intergas cv-ketel (2022) aanwezig. Op het dak zijn bovendien circa 20 zonnepanelen geplaatst, wat bijdraagt aan een lage energierekening en een zeer gunstig energieverbruik. Dankzij deze combinatie van voorzieningen beschikt de woning over een energielabel A+, wat niet alleen comfortabel wonen betekent, maar ook toekomstbestendig en aantrekkelijk is met het oog op verduurzaming en waardevastheid. LIGGING De woning is gelegen aan een rustige straat aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde. Dit betekent vrij wonen met alle dagelijkse voorzieningen – winkels, supermarkten, horeca, scholen en openbaar vervoer – op loopafstand. Lichtenvoorde staat bekend om zijn levendige centrum, goede bereikbaarheid en prettige woonklimaat. Een ideale combinatie van rust, ruimte en comfort. KENMERKEN • Woonoppervlakte: 152 m² • Perceeloppervlakte: 357 m² • Energielabel A+ (geldig tot 17-12-2035) • 20 zonnepanelen en warmtepomp (2025) • Muur-, dak- en vloerisolatie (nageïsoleerd) • Veelal kunststof kozijnen met HR++ / HR-beglazing • Vier slaapkamers + multifunctionele ruimte • Eigen oprit met parkeerplaats op eigen terrein • Dubbele zonneschermen aan de achterzijde • Fraaie ligging aan de rand van het centrum van Lichtenvoorde VRAAGPRIJS: € 495.000,- K.K. AANVAARDING: IN OVERLEG Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een waarborgsom of bankgarantie te stellen ter hoogte van 10% van de koopsom. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 495.000

Cost of copper (estimated): € 11.750

2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 506.750

3,04%

Yearly

%

€ 24.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 495.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, halfvrijstaande woning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
152 m²
Land area
357 m²
Content
538 m³
Building bound outdoor space
6 m²
External storage space
5 m²
Backyard area
90 m²

Construction and Energy

Year of construction
1974
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energy label
A+

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Garden location
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Available since
31-12-2025
Sale date
13-03-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Additional features

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 7131

Google Maps

Lichtenvoorde on the map

Spatial overview of the work area in Lichtenvoorde

Residential and neighborhood statistics in Lichtenvoorde

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Lichtenvoorde. In 2026 were there 12.994 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 334.000.

Residents

12.994

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 334.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

241

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Lichtenvoorde
Year Residents
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Annual WOZ value

WOZ value per year in Lichtenvoorde
Year Average WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Education level

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origin of residents (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Construction period of buildings

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

2.067

Label A

1.491

Label B

883

Label D

474

Label F

319

Label G

255

Label E

183

Label A++

141

Label A+

128

Label A++++

44

Label A+++

40

Label A+++++

3

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Lichtenvoorde
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Electricity: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Electricity: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Electricity: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricity: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricity: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricity: 2.990

Business activity in Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Total number of company establishments: 1.650

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Lichtenvoorde
Period Crimes
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Lichtenvoorde.

Frequently asked questions about living in Lichtenvoorde

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer houses in Lichtenvoorde

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.