Jump to content
Logo of Tijs & Cyril Makelaardij

Veulenerbank 68

6213JV Maastricht • Limburg

Sold

€ 689.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 15.630

2% transfer tax (€ 13.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 704.630

Purchase price /m²: € 4.253

Photo Gallery

Description

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Luxe wonen aan de rand van Wolder, met vrij uitzicht naar de Louwberg en de Apostelhoeve. Wat u aan de voorzijde niet ziet, is de unieke ligging van deze geheel verbouwde woning. Aan de achterzijde heeft u uitzicht naar de Louwberg en de Apostelhoeve, wat ieder seizoen een lust voor het oog is. Ook in de woning is veel moois te zien; zo zijn er maar liefst 5 slaapkamers, 2 badkamers en een fantastische werkkamer. De woonkamer grenst aan het overdekte terras, op het zonnige zuiden, en de tuin met berging heeft een achterom. In de keuken is alle inbouwapparatuur en de parkeergelegenheid op eigen terrein, voor 2 auto’s, maakt dit huis helemaal af. Typering: Wolder is een rustige, kindvriendelijke wijk aan de rand van Maastricht. Via de Tongerseweg heeft u een goede aansluiting op de snelwegen A2/A79 en er is een directe busverbinding met het centrum en treinstation. In de wijk zijn een basisschool, voetbalvereniging en de prachtige natuur als achtertuin is perfect om te wandelen, fietsen en een rondje te gaan hardlopen. Begane grond: De hal is een stijlvolle, royale ruimte met een eiken vloer en inbouwverlichting in het plafond. Niet alleen het plafond, maar ook de muren zijn gestuct. Onder de trap is een bergkast en de fraaie toiletruimte is ingedeeld met een wandcloset en fonteintje. Een grote, glazen deur verbindt de hal met de woonkamer en open keuken. Aan de tuinzijde is de woonkamer van circa 43 m2, met een pui over de hele breedte met schuifdeuren naar de tuin. We kunnen veel over de woonkamer vertellen, maar het uitzicht naar de Louwberg trekt direct uw aandacht. In de keuken (circa 3,00 x 3,78) staat een mooie keukenopstelling (2012) met een groot eiland, een hoge kastenwand en is voorzien van een prachtige luxe tegel. De inductie kookplaat, koelkast, vriezer, stoomoven, combi-oven en vaatwasser zijn ingebouwd. Via de schuifdeuren loopt u de loungetuin in, gesitueerd op het zuiden. Het eerste deel van de tuin is ingericht als terras, met ruimte voor een loungeset en een tafel met stoelen. Enkele treden lager is het tweede deel, met hoge bamboe en een ruime (fietsen)berging van circa 3,98 x 2,40 meter. Naast de berging is een poort naar de Vroenhovenweg, van waaruit u zo het buitengebied in loopt. Eerste verdieping: Niet alleen op de begane grond, maar ook op de eerste verdieping geniet u volop van het uitzicht. Aan de achterzijde zijn slaapkamer I (circa 4,28 x 2,42) en slaapkamer II (circa 5,36 x 3,61), beiden met toegang tot het balkon (circa 6,11 x 1,35). Slaapkamer III (circa 3,64 x 3,60) is aan de voorzijde, eveneens ingericht als kinderkamer. In alle slaapkamers ligt, net als op de overloop, een eiken vloer. In 2017 is de badkamer (circa 3,27 x 2,11) vernieuwd, met een fantastisch eindresultaat. Muren zijn gestuct, net als het plafond, en grote tegels in warme kleuren bepalen de sfeer, samen met het moderne sanitair. De ruimte is ingedeeld met een vrijstaand ligbad, grote inloopdouche, wandcloset, wandplanken en een badmeubel met twee wastafels. Alles klopt, van de kranen tot de spiegel met verlichting. Tweede verdieping: Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping die, net als de rest van de woning, met hoogwaardige materialen is verbouwd en ook is voorzien van een eiken vloer. Aan de achterzijde is een dakkapel geplaatst en de ruimte is ingedeeld met twee slaapkamers, een badkamer en een werkkamer. De werkkamer (circa 2,93 x 3,03) heeft een glazen schuifwand aan de kant van de overloop en er hangt een airco-unit, die kan koelen en verwarmen. Naast deze kamer is slaapkamer IV (circa 3,99 x 2,97) met een maatwerk kastenwand. Slaapkamer V (circa 2,52 x 2,97) met een dakraam en een schuifdeurkast is aan de voorzijde. Badkamer II (circa 3,06 x 1,86) is ingedeeld met een kwartronde douche, gootsteen en de aansluitingen voor de wasapparatuur. Algemeen: Bouwjaar: 1976, gerenoveerd in 2012 en 2017 Perceeloppervlakte: 178 m2 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 162 m2, inhoud circa 529 m3 Verwarming en warm water via een HR-ketel (Remeha, 2012, eigendom) Dak-, spouwmuur- en vloerisolatie, alle ramen zijn uitgevoerd met HR++ glas Schilderwerk is uitgevoerd in 2025 Alle slaapkamers op de 1e verdieping en slaapkamers aan de achterzijde van de 2e verdieping zijn voorzien van elektrische rolluiken Vijf slaapkamers, een werkkamer en twee badkamers Unieke locatie aan de rand van Wolder, met vrij uitzicht naar de Louwberg Parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen terrein Energielabel: B geldig tot 15 mei 2035 Aanvaarding: in onderling overleg Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Mortgage berekenen

€ 689.000

Cost of copper (estimated): € 15.630

2% transfer tax (€ 13.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 704.630

3,04%

Yearly

%

€ 34.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 689.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
7 rooms
Bedrooms
6 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
162 m²
Land area
178 m²
Content
540 m³
Building bound outdoor space
10 m²
External storage space
8 m²

Construction and Energy

Year of construction
1976
Construction method
Bestaande bouw
Insulation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
2012, eigendom
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Garden
Achtertuin en voortuin
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Available since
02-06-2025
Sale date
04-07-2025

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, wastafelmeubel, douche, en wastafel

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • rolluiken
  • en schuifpui

Maps

Postal code map

Postcode map for 6213

Google Maps

Geographical overview Maastricht

Geographic orientation and real estate agent density in Maastricht

Residential and neighborhood statistics in Maastricht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Maastricht. In 2026 were there 126.026 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 313.000.

Residents

126.026

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 313.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

7.537

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Maastricht
Year Residents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Annual WOZ value

WOZ value per year in Maastricht
Year Average WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Education level

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origin of residents (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Construction period of buildings

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

15.755

Label A

13.753

Label B

10.777

Label D

6.853

Label G

6.274

Label E

5.553

Label F

5.314

Label A+

1.868

Label A+++

1.155

Label A++

762

Label A++++

196

Label A+++++

5

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Maastricht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricity: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricity: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricity: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricity: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 2.970

Business activity in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Total number of company establishments: 14.555

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Maastricht
Period Crimes
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Maastricht.

Frequently asked questions about living in Maastricht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer houses in Maastricht

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.