Jump to content
Logo of Nedafmakelaardij

Vroenhovenweg 3770 Riemst

6213HD Maastricht • Limburg

Available

€ 280.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.450

2% transfer tax (€ 5.600) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 287.450

Purchase price /m²: € 1.867

Photo Gallery

Description

De woning op adres Bergstraat 51, 3770 Riemst aan Maastricht is volledig gerenoveerd en biedt een energiezuinige woning met drie slaapkamers, waarvan er mogelijk nog een vierde kan worden aangemaakt op de zolder. Het pand staat beschikbaar voor € 280.000 en is gelegen in een woongebied met landelijk karakter, met een bouwjaar van 1918 en renovatiejaar van 2026. De woning is uitgerust met een warmtepomp, vloerverwarming op gelijkvloers en radiatoren op de eerste verdieping. De woning heeft een EPC-klasse A met een waarde van 86 kWh/m² en is voorzien van dubbele beglazing, geïsoleerde buitenmuren, en een ventilatiesysteem met warmterecuperatie. In de kelder is ook plaats voor een wasmachine en toegang tot de zolder, terwijl het externe gebied de doorvaart naar een achtergelegen woning met zich meebrengt. De woonoppervlakte bedraagt 150 m², inclusief een kelder van 14 m² en een zolderoppervlakte van 51 m². De keuken is volledig geïnstalleerd met onder- en bovenkasten, granietwerkblad en moderne keukenapparatuur. De woning is opgesplitst over drie verdiepingen, met een centrale inkomhal op gelijkvloers, gevolgd door een leefruimte van 22,5 m² en een keuken met eetplaats. Op de eerste verdieping liggen het gastentoilet, drie slaapkamers en een kleine berging. De zolder van 51 m² is volledig afgewerkt met laminaatvloeren en nieuw dak. De buitenruimte omvat een kadastrale doorvaart, terwijl het pand niet over een tuin beschikt. De woning is voorzien van alle moderne comfortelementen zoals elektrische installatie, P- en G-scores met resp. B en C en is voorzien van een asbestinventarisattest.

Mortgage berekenen

€ 280.000

Cost of copper (estimated): € 7.450

2% transfer tax (€ 5.600) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 287.450

2,78%

Yearly

%

€ 14.000

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 280.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, hoekwoning

Index

Rooms
14 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Floors
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Areas and volumes

Living area
150 m²
Land area
145 m²
Content
405 m³

Construction and Energy

Year of construction
1918
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Warmtepomp
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
22-04-2026

Maps

Postal code map

Postcode map for 6213

Google Maps

Geographical overview Maastricht

Geographic orientation and real estate agent density in Maastricht

Residential and neighborhood statistics in Maastricht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Maastricht. In 2026 were there 126.026 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 313.000.

Residents

126.026

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 313.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

7.537

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Maastricht
Year Residents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Annual WOZ value

WOZ value per year in Maastricht
Year Average WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Education level

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origin of residents (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Construction period of buildings

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

15.755

Label A

13.753

Label B

10.777

Label D

6.853

Label G

6.274

Label E

5.553

Label F

5.314

Label A+

1.868

Label A+++

1.155

Label A++

762

Label A++++

196

Label A+++++

5

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Maastricht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricity: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricity: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricity: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricity: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 2.970

Business activity in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Total number of company establishments: 14.555

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Maastricht
Period Crimes
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Maastricht.

Frequently asked questions about living in Maastricht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer houses in Maastricht

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.