Jump to content
Logo of Makelaarsland

Oranjelaan 21 D 5

6042BA Roermond • Limburg

Sold

€ 369.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.230

2% transfer tax (€ 7.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 378.230

Purchase price /m²: € 3.765

Photo Gallery

Description

In het appartementencomplex “Quadrivium” aan de Oranjelaan 21, te Roermond, is te koop een appartement met 2 slaapkamers, een ruim balkon, een eigen parkeerplaats en berging in een afgesloten parkeergarage. Het gebouw heeft een lift. Dit keurige, lichte appartement is gelegen op de 3e (de bovenste) verdieping aan de voorzijde van het gebouw. Vanuit de woonkamer heb je een weids uitzicht en kijk je op de Oranjelaan met een mooi straatbeeld (veel groen). Een geweldige plek om gelijkvloers te wonen. Het woongedeelte heeft grote raampartijen en is, tezamen met het balkon, gesitueerd op het Zuiden; veel daglicht en zonneschijn dus. De twee slaapkamers zijn gesitueerd aan de galerijzijde met ook daar grote raampartijen. De woonkamer, eetkamer en keuken vormen één grote en open ruimte. De keuken (hoekblok, met veel bergruimte) bevat de gebruikelijke inbouwapparatuur zoals koelkast, combi-magnetron, vaatwasser, 4-pits gasfornuis met afzuigkap. De raampartij aan de voorzijde heeft een (elektrisch bediend) screen aan de buitenzijde. Alle wanden zijn afgewerkt met spuitwerk; alle kozijnen zijn van hardhout (meranti) met isolatieglas (HR). In de ruime binnen-berging staat het witgoed; de HR energiezuinige CV-combiketel (Intergas, okt. 2019) en de WTW (Warmte-Terug-Win) installatie. De geheel betegelde badkamer heeft zowel een ligbad als een douche. Het wastafelmeubel voorziet in een ruime bergruimte. Het appartement is -uitgezonderd de binnen-berging, de wc en de badkamer- voorzien van een licht gekleurde laminaatvloer. De isolatie van het appartement is goed hetgeen resulteert in een lage, jaarlijkse gasrekening. Bij de entree van het gebouw is een intercominstallatie en zijn de brievenbussen. Het gebouw (uit 2003), bestaat uit 27 appartementen en is goed onderhouden. In het souterrain van het gebouw liggen de eigen parkeerplaatsen en de fietsenstalling van/voor de bewoners. Ook is daar de berging van het appartement (een praktische ruimte). Voor bezoekers zijn er een aantal parkeerplaatsen aan de buitenzijde van het gebouw. Het gebouw ligt op enkele loopminuten van het stadscentrum (winkelstraten, Munsterplein, het Roercenter, Markt, de vele restaurants, cafés, een supermarkt). Het station (trein/bus) is dichtbij en het Laurentius Ziekenhuis ligt tegenover het complex. Als eigenaar ben je lid van de Vereniging van Eigenaars (VvE). De vereniging heeft een gezonde onderhoudsreserve. Om de reserves op peil te houden voor het geplande en dagelijks onderhoud aan- en rondom het complex zijn de servicekosten momenteel €138,- per maand. Dit is inclusief de opstalverzekering.

Mortgage berekenen

€ 369.000

Cost of copper (estimated): € 9.230

2% transfer tax (€ 7.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 378.230

2,78%

Yearly

%

€ 18.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 369.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer
Floors
1 woonlaag
Located on
4e woonlaag

Areas and volumes

Living area
98 m²
Content
312 m³
Building bound outdoor space
9 m²
External storage space
20 m²

Construction and Energy

Year of construction
2003
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Combiketel (2019, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Salvage
Inpandig
Parking
Parkeergarage

Planning

Available since
02-06-2025
Sale date
04-08-2025

Bathroom facilities

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Additional features

  • Balansventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 6042

Google Maps

Roermond on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Roermond

Residential and neighborhood statistics in Roermond

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Roermond. In 2026 were there 44.047 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 293.330.

Residents

44.047

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 293.330

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 31.106

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

3.816

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Roermond
Year Residents
2021 41.990
2022 42.310
2023 42.880
2024 43.480
2025 43.940
2026 44.047

Annual WOZ value

WOZ value per year in Roermond
Year Average WOZ
2021 EUR 214.372
2022 EUR 229.567
2023 EUR 272.415
2024 EUR 274.188
2025 EUR 293.330

Composition of residents

Age build-up

65+: 10.345 0-15: 5.820 15-25: 4.620 25-45: 11.885 45-65: 11.420

Education level

Hoger

9.760

Praktisch

10.320

Middelbaar

13.220

Origin of residents (2025)

Europa

7.080

Nederland

26.255

Buiten Europa

10.590

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 2.997
Appartementen 9.683
Tussenwoningen 7.004
Vrijstaande woningen 1.896
Twee-onder-één-kap woningen 1.522

Construction period of buildings

Voor 1700 40
1700 tot 1900 938
1900 tot 1925 1.107
1925 tot 1950 1.721
1950 tot 1970 4.113
1970 tot 1980 2.993
1980 tot 1990 1.634
1990 tot 2000 1.142
2000 tot 2010 824
2010 tot 2020 728
2020 en later 969

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

5.576

Label A

5.559

Label B

3.906

Label D

2.147

Label F

1.707

Label G

1.539

Label E

1.450

Label A+

525

Label A+++

481

Label A++++

318

Label A++

187

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Roermond
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.134 2.644
2021 1.282 2.655
2022 985 2.526
2023 829 2.415
2024 809 2.472

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.007 • Electricity: 2.808

Huurwoning

Gas: 694 • Electricity: 1.981

Koopwoning

Gas: 987 • Electricity: 2.878

Appartement

Gas: 617 • Electricity: 1.807

Tussenwoning

Gas: 882 • Electricity: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.386 • Electricity: 3.864

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.139 • Electricity: 2.984

Business activity in Roermond (2025)

Handel en HORECA 1.320
Nijverheid en energie 780
Zakelijke dienstverlening 1.310
Overheid, onderwijs en zorg 1.090
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 360
Financiele diensten en onroerendgoed 285
Cultuur, recreatie en overige diensten 600

Total number of company establishments: 5.765

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Roermond
Period Crimes
jan 2026 274
jul 2025 309
jun 2025 317
mei 2025 326
mrt 2025 312
mrt 2026 264
nov 2024 304
nov 2025 293
okt 2024 384
okt 2025 292
sep 2024 305
sep 2025 273

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Roermond.

Frequently asked questions about living in Roermond

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Roermond?

Roermond telt in 2026 ongeveer 44.047 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roermond?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roermond is in 2025 circa € 293.330.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roermond?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roermond ligt rond € 31.106 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roermond?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.816 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roermond?

In Roermond komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 9.683 woningen.

Meer houses in Roermond

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.