Jump to content
Logo of Beltman Makelaars Berkelland B.V.

Sikkelerweg 8 31

7261LP Ruurlo • Gelderland

Sold

€ 369.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.230

2% transfer tax (€ 7.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 378.230

Purchase price /m²: € 3.653

Photo Gallery

Description

LUXE VAKANTIEGEVOEL IN DE ACHTERHOEK Zodra je hier arriveert, valt de drukte van alledag van je af. De frisse lucht, het groen en de serene stilte zorgen meteen voor een gevoel van thuiskomen. Deze karaktervolle boerderijwoning met rieten wolfskap (type Bredevoort) ligt op een royaal perceel en beschikt over een dubbele oprit. Binnen word je verwelkomd door een sfeervol en verzorgd interieur dat volledig gemeubileerd wordt aangeboden — je hoeft alleen nog je koffer uit te pakken. De lichte woonkamer met open keuken vormt het hart van het huis. Dankzij de openslaande deuren naar de tuin haal je buiten moeiteloos naar binnen. Op de begane grond vind je een slaapkamer en badkamer, boven zijn er nog twee ruime slaapkamers en een tweede badkamer. De woning is goed geïsoleerd en heeft energielabel C — comfortabel en duurzaam. De fraai aangelegde tuin biedt volop privacy en is dé ideale plek om te ontspannen en te genieten van de buitenlucht. Alles is compleet: stoffering, meubilair en apparatuur zijn inbegrepen. Buitengoed ’t Sikkeler ligt aan de rand van de prachtige Ruurlose bossen. Dit rustige, groene vakantiepark is stijlvol aangelegd, uitstekend onderhouden en bekroond met een gouden Zoover Award. Geniet van fietstochten, de speeltuin voor de kleintjes en het heerlijke buitenleven. PERCEEL Het perceel is ruim opgezet en biedt een eigen dubbele oprit en volop buitenruimte voorzien van fraaie buitenverlichting. De achtertuin bestaat uit een groot gazon en groende borders en grenst direct aan de bosrand en voelt heerlijk vrij. Dat is puur genieten op het heerlijke terras, compleet met een tafel en zes comfortabele verstelbare stoelen met zachte tuinkussens. Permanente bewoning is hier niet toegestaan, maar je kunt de woning uiteraard zelf gebruiken én verhuren. Zo geniet je van heerlijke vakanties én een aantrekkelijk rendement. Om het park in uitstekende staat te houden, betaal je als eigenaar een jaarlijkse bijdrage aan de VvE van ca. € 240,88 en een reservering voor onderhoud en reservefonds van ca. € 816,06. Hiermee zijn onder andere schilderwerk en cv- en rieten dak onderhoud centraal geregeld. De beheerskosten bedragen ca. € 2.154,- per jaar. INDELING Begane grond: Je komt binnen in een lichte hal met modern toilet en fontein. De L-vormige woonkamer straalt warmte en gezelligheid uit. Twee heerlijke banken, een comfortabele fauteuil en een moderne tv met dvd-speler zorgen voor ontspannen avonden. Aan de eettafel zit je met gemak met z’n zessen voor een gezellige maaltijd. De volledig uitgeruste keuken is ideaal voor kookliefhebbers, met o.a. koelkast/vriezer, kookplaat, vaatwasser en combi-oven. Voor de koffiedrinkers zijn er een koffiezetapparaat, Nespresso-machine en een waterkoker. Extra opbergruimte vind je in de trapkast. De slaapkamer beneden heeft luxe boxspringbedden, een ruime kast en openslaande tuindeuren. De ensuite badkamer is compleet met douche, wastafel en ligbad. Tot slot is er een praktische berging met cv-opstelling en meterkast. 1e Verdieping: Op de overloop vind je een praktische wasruimte met aansluiting voor wasmachine en droger — alles netjes bij de hand en slim ingedeeld. De verdieping telt twee ruime slaapkamers, elk voorzien van handige inbouwkasten en comfortabele boxspringbedden. In één van de kamers zijn de bedden zelfs maar liefst 2,20 meter lang — perfect voor een heerlijke nachtrust. Voor gezinnen is er ook aan de kleintjes gedacht: er staat een kinderledikant klaar en er is een veilig traphekje aanwezig. De tweede badkamer is fris en licht, voorzien van een douche, wastafel, toilet en een dakraam waardoor het daglicht prachtig naar binnen valt. KENMERKEN Bouwjaar: 2006. Perceel: 511 m². Inhoud: ca. 378 m³. Woonoppervlakte: ca. 101 m². Overig inpandige ruimte: ca. 4 m². HR-107 Nefit Smartline (2006). Muur-, vloer-, dak- en glasisolatie, HR++. Energielabel C. Bijzonderheden: Recreatiewoning. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 369.000

Cost of copper (estimated): € 9.230

2% transfer tax (€ 7.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 378.230

2,78%

Yearly

%

€ 18.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 369.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
recreatiewoning
Type of dwelling
woonhuis, bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
101 m²
Land area
511 m²
Content
378 m³
Other enclosed space
4 m²

Construction and Energy

Year of construction
2006
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Schilddak bedekt met riet
Insulation
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit Smartline (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan bosrand, aan rustige weg, aan water en in recreatiepark
Garden
Tuin rondom
Salvage
Aangebouwde stenen berging
Parking
Op eigen terrein
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Available since
26-10-2025
Sale date
25-02-2026

Bathroom facilities

2 douches, ligbad, 2 wastafels, en toilet

Additional features

  • Mechanische ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 7261

Google Maps

Geographical overview Ruurlo

Discover where agents are active in Ruurlo

Residential and neighborhood statistics in Ruurlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Ruurlo. In 2026 were there 7.780 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 441.000.

Residents

7.780

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 441.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.100

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

175

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Ruurlo
Year Residents
2021 7.730
2022 7.755
2023 7.775
2024 7.760
2025 7.760
2026 7.780

Annual WOZ value

WOZ value per year in Ruurlo
Year Average WOZ
2021 EUR 308.000
2022 EUR 341.000
2023 EUR 417.000
2024 EUR 426.000
2025 EUR 441.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.465 0-15: 895 15-25: 815 25-45: 1.315 45-65: 2.300

Education level

Hoger

1.590

Praktisch

1.290

Middelbaar

2.760

Origin of residents (2025)

Europa

265

Nederland

7.210

Buiten Europa

280

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 425
Appartementen 597
Tussenwoningen 600
Vrijstaande woningen 1.153
Twee-onder-één-kap woningen 791

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 121
1900 tot 1925 254
1925 tot 1950 285
1950 tot 1970 615
1970 tot 1980 481
1980 tot 1990 444
1990 tot 2000 561
2000 tot 2010 517
2010 tot 2020 137
2020 en later 162

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label B

874

Label A

845

Label C

663

Label G

396

Label D

336

Label F

135

Label E

94

Label A+++

72

Label A+

65

Label A++

40

Label A++++

4

Label A+++++

2

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Ruurlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.460 3.160
2021 1.640 3.220
2022 1.280 3.060
2023 1.040 2.940
2024 1.010 2.990

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricity: 2.360

Huurwoning

Gas: 800 • Electricity: 2.120

Koopwoning

Gas: 1.120 • Electricity: 3.220

Appartement

Gas: 880 • Electricity: 2.440

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricity: 2.350

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Electricity: 3.710

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.030 • Electricity: 2.980

Business activity in Ruurlo (2025)

Handel en HORECA 185
Nijverheid en energie 110
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 165
Landbouw, bosbouw en visserij 155
Vervoer, informatie en communicatie 45
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 100

Total number of company establishments: 1.040

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Ruurlo
Period Crimes
jan 2026 4
jul 2025 17
jun 2025 24
mei 2025 18
mrt 2025 15
mrt 2026 10
nov 2024 12
nov 2025 5
okt 2024 7
okt 2025 10
sep 2024 10
sep 2025 12

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Ruurlo.

Frequently asked questions about living in Ruurlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Ruurlo?

Ruurlo telt in 2026 ongeveer 7.780 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ruurlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ruurlo is in 2025 circa € 441.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ruurlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ruurlo ligt rond € 34.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ruurlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 175 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ruurlo?

In Ruurlo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.153 woningen.

Meer houses in Ruurlo

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.