Jump to content
Logo of Harthoorn Makelaardij

Beukenstraat 8

4551ED Sas van Gent • Zeeland

Available

€ 189.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 5.630

2% transfer tax (€ 3.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 194.630

Purchase price /m²: € 2.487

Photo Gallery

Description

Nette tussenwoning met tuin en achterom in rustige woonwijk. Welkom thuis in deze fijne, instapklare tussenwoning aan de Beukenstraat 8 in het gezellige Sas van Gent. Deze woning biedt een ideale combinatie van goed wonen, een zonnige tuin en de nabijheid van alle voorzieningen dicht aan de grens met België. Perfecte woning voor starters, jonge gezinnen of iedereen die op zoek is naar een prettige plek om te wonen. Indeling: gang, mk. , toilet, trapkast, half open keuken met inbouwapparatuur en deels losse apparatuur zoals koel en vrieskast, vaatwasser, doorzon woonkamer. Vanuit de keuken heb je direct toegang tot de achtertuin met houten berging die tevens ook naar de brandgang leidt. Op de 1e verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een douche met wastafel. De tweede verdieping is bereikbaar middels vlizotrap en in gebruik als bergzolder waar zich ook de cv-ketel bevindt, een Remeha Tzerra combi van 2017.

Mortgage berekenen

€ 189.000

Cost of copper (estimated): € 5.630

2% transfer tax (€ 3.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 194.630

2,78%

Yearly

%

€ 9.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 189.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, tussenwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een vliering

Areas and volumes

Living area
76 m²
Land area
129 m²
Content
304 m³
Other enclosed space
10 m²
External storage space
11 m²
Backyard area
66 m²

Construction and Energy

Year of construction
1959
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energy label
E

Outdoor space and parking

Garden
Achtertuin
Garden location
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Planning

Available since
12-05-2026

Maps

Postal code map

Postcode map for 4551

Google Maps

View Sas van Gent on the map

View the location and discover the brokers in this region

Residential and neighborhood statistics in Sas van Gent

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Sas van Gent. In 2025 were there 3.955 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 204.984.

Residents

3.955

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 204.984

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 26.176

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

174

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Sas van Gent
Year Residents
2021 3.785
2022 3.795
2023 3.910
2024 3.925
2025 3.955

Annual WOZ value

WOZ value per year in Sas van Gent
Year Average WOZ
2021 EUR 158.472
2022 EUR 168.354
2023 EUR 189.089
2024 EUR 193.660
2025 EUR 204.984

Composition of residents

Age build-up

65+: 945 0-15: 510 15-25: 390 25-45: 930 45-65: 1.165

Education level

Hoger

510

Praktisch

1.170

Middelbaar

1.230

Origin of residents (2025)

Europa

1.715

Nederland

1.860

Buiten Europa

380

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 410
Appartementen 303
Tussenwoningen 708
Vrijstaande woningen 425
Twee-onder-één-kap woningen 353

Construction period of buildings

Voor 1700 4
1700 tot 1900 122
1900 tot 1925 181
1925 tot 1950 379
1950 tot 1970 919
1970 tot 1980 229
1980 tot 1990 73
1990 tot 2000 94
2000 tot 2010 72
2010 tot 2020 27
2020 en later 171

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

387

Label G

302

Label D

294

Label F

284

Label B

260

Label A

225

Label E

215

Label A+++

58

Label A++

43

Label A+

37

Label A++++

8

Label A+++++

3

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Sas van Gent
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.312 2.529
2021 1.490 2.591
2022 1.178 2.439
2023 1.030 2.362
2024 992 2.447

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.116 • Electricity: 2.218

Huurwoning

Gas: 846 • Electricity: 1.858

Koopwoning

Gas: 1.122 • Electricity: 2.610

Appartement

Gas: 483 • Electricity: 1.485

Tussenwoning

Gas: 962 • Electricity: 2.188

Vrijstaande woning

Gas: 1.298 • Electricity: 3.046

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.116 • Electricity: 2.466

Business activity in Sas van Gent (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Total number of company establishments: 385

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Sas van Gent
Period Crimes
jan 2026 12
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 10
mrt 2025 13
mrt 2026 16
nov 2024 11
nov 2025 27
okt 2024 4
okt 2025 8
sep 2024 6
sep 2025 13

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Sas van Gent.

Frequently asked questions about living in Sas van Gent

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Sas van Gent?

Sas van Gent telt in 2025 ongeveer 3.955 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sas van Gent?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sas van Gent is in 2025 circa € 204.984.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sas van Gent?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sas van Gent ligt rond € 26.176 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sas van Gent?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 174 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sas van Gent?

In Sas van Gent komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 708 woningen.

Meer houses in Sas van Gent

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.