Jump to content
Logo of Punt Makelaars Utrecht

Aartsbisschop Romerostraat 379

3573AP Utrecht • Utrecht

€ 375.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.350

2% transfer tax (€ 7.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 384.350

Purchase price /m²: € 5.597

Photo Gallery

Description

Een fris appartement met een ruime, lichte woonkamer met open keuken, twee comfortabele slaapkamers, modern sanitair en een zonnig balkon. Klinkt goed, toch? Kom snel kijken en laat je verrassen! De Vereniging van Eigenaren is actief bezig met het verder verduurzamen van het gebouw. Concreet betekent dit nieuwe beglazing en herstel van kozijnen, met als resultaat betere isolatie en lagere energiekosten. Hierdoor woon je hier niet alleen comfortabel, maar ook toekomstbestendig. Een fijne gedachte in een tijd van stijgende energielasten én een mooie stap richting een duurzamer leven. Wonen in Voordorp betekent genieten van rust en ruimte, gecombineerd met het gemak van een centrale ligging. Je fietst in slechts tien minuten naar het bruisende centrum van Utrecht of Utrecht Centraal. Met de auto zit je zo op de ring van Utrecht, en binnen een paar minuten rijd je de A27, A28 of A12 op; perfect voor wie regelmatig richting Amsterdam, Amersfoort, Hilversum of verder reist. De wijk zelf biedt alles wat je nodig hebt: winkelcentrum De Gaard voor de dagelijkse boodschappen, diverse basisscholen, kinderdagverblijven en volop sportmogelijkheden. Voeg daar de groene omgeving, het kindvriendelijke karakter en de nette straten aan toe, en je begrijpt waarom Voordorp zo geliefd is bij jong en oud. Indeling Begane grond: centrale entree met trapopgang en liftinstallatie naar de woonverdiepingen en de bergingen. Derde verdieping: ruime entree/hal met meterkast en een praktische inbouwkast, ideaal geschikt als garderobe. Aan de voorzijde van het gebouw bevindt zich de lichte en aangename woonkamer met open keuken. Deze fijne leefruimte biedt toegang tot het inpandige balkon. Dankzij de gunstige ligging op het westen geniet je hier van heerlijke middag- en avondzon, gecombineerd met een opvallend hoge mate van privacy. De moderne open keuken is voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur, waaronder een inductie kookplaat en een nieuwe vaatwasmachine, en heeft een nette afwerking. De cv-opstelling is fraai weggewerkt in een kast achter de keuken. Verder beschikt de woning over twee slaapkamers van goed formaat en een verzorgde, eigentijdse badkamer met douche, dubbele wastafel, wasmachineaansluiting en vloerverwarming. Ook is er een separaat toilet met fonteintje aanwezig. In de onderbouw vind je een ruime privéberging, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van spullen die je niet dagelijks gebruikt. Bijzonderheden - Verwarming en warm water middels een c.v.-combiketel (bouwjaar: 2019); - De badkamer is voorzien van vloerverwarming; - Voldoende parkeergelegenheid voor het gebouw; - Er is een actieve Vereniging van Eigenaren, de maandelijkse bijdrage is € 256 (inclusief kosten lening Warmtefonds); - De Vereniging van Eigenaren heeft ingestemd met een verduurzamingsplan, medio 2026 wordt al het glas vervangen voor HR++-glas; - Per appartement is er een lening afgesloten t.b.v. de verduurzaming, dit gaat om een bedrag van ca. € 11.000 (evt. direct af te lossen); - Erfpachtvoorwaarden 1983 waarbij de canon voor 50 jaar is afgekocht behoudens een jaarlijkse bijdrage van € 11,34; - Oplevering per eind februari mogelijk. Aankoopmakelaar inschakelen: Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl. Website Meer zien? Via aartsbisschopromerostraat379.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is. Belangrijk om te weten: - Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden; - Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor; - We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 375.000

Cost of copper (estimated): € 9.350

2% transfer tax (€ 7.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 384.350

2,78%

Yearly

%

€ 18.750

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 375.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
3e woonlaag

Areas and volumes

Living area
67 m²
Content
207 m³
Building bound outdoor space
4 m²
External storage space
5 m²

Construction and Energy

Year of construction
1991
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas Hreco CW4 (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk en vrij uitzicht
Salvage
Inpandig
Parking
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planning

Available since
08-01-2026
Sale date
02-03-2026

Bathroom facilities

Douche en dubbele wastafel

Additional features

  • Lift en mechanische ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 3573

Google Maps

View Utrecht on the map

Explore Utrecht and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Utrecht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Utrecht. In 2025 were there 325.510 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 474.416.

Residents

325.510

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 474.416

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 38.255

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

25.985

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Utrecht
Year Residents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Annual WOZ value

WOZ value per year in Utrecht
Year Average WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition of residents

Age build-up

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Education level

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origin of residents (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Construction period of buildings

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

47.799

Label C

25.699

Label B

17.523

Label D

13.066

Label F

12.655

Label G

11.728

Label E

11.306

Label A+

9.677

Label A++

5.013

Label A+++

4.232

Label A++++

725

Label A+++++

21

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Utrecht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricity: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricity: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricity: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricity: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricity: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricity: 3.142

Business activity in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Total number of company establishments: 55.750

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Utrecht
Period Crimes
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Utrecht.

Frequently asked questions about living in Utrecht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer houses in Utrecht

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.