Jump to content
Logo of Walton Makelaars & Taxateurs

Burgemeester Norbruislaan 484

3555ES Utrecht • Utrecht

Sold

€ 375.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.350

2% transfer tax (€ 7.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 384.350

Purchase price /m²: € 4.746

Photo Gallery

Description

Modern en licht 3-kamer appartement met inpandige parkeerplaats in de populaire wijk Zuilen Op zoek naar een modern appartement met veel lichtinval? Dit ruime appartement van circa 79 m² bevindt zich op de begane grond van een verzorgd en eigentijds complex in de gewilde wijk Zuilen. Bij binnenkomst valt de nette afwerking direct op. De lichte laminaatvloer, die door het gehele appartement is gelegd, zorgt voor een rustige en ruimtelijke uitstraling. De grote raampartijen en de royale schuifpui bieden veel daglicht en versterken het gevoel van ruimte. De open keuken heeft een moderne en strakke afwerking en is een ideale plek om te koken en gezellig samen te komen. Het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats en een separate berging in de ondergelegen parkeerkelder. Daarnaast is er een gezamenlijke binnentuin waar bewoners gebruik van kunnen maken; een fijne, rustige plek om even te ontspannen. Winkelcentrum Rokade ligt op korte afstand en biedt een compleet aanbod aan dagelijkse voorzieningen. Omgeving De wijk Zuilen is een populaire en prettige woonomgeving in Utrecht. U woont hier rustig, met alle voorzieningen binnen handbereik. Winkels, scholen en horecagelegenheden bevinden zich op loopafstand en met de fiets of het openbaar vervoer bereikt u in korte tijd het stadscentrum. Er is voldoende (gratis) parkeergelegenheid voor bewoners en bezoekers en de uitvalswegen zijn uitstekend bereikbaar. Voor recreatie kunt u heerlijk wandelen of fietsen langs de Vecht of genieten van de nabijgelegen groene omgeving. Indeling: Bellenplateau met toegang naar de parkeerplaats en de berging. Er is een lift aanwezig. Begane grond: Hal, entree met meterkast en toegang naar alle vertrekken. Woonkamer met hoog plafond van 3.24 meter voorzien van 2 grote raampartijen. De open keuken heeft een L-opstelling en is voorzien van inbouwapparatuur. De 2 slaapkamers bevinden zich aan de voorzijde met uitzicht op de patio en zijn voorzien van een raampartij. Nette badkamer voorzien van inloopdouche en wastafelmeubel, apart toilet met fontein. Inpandige berging voorzien van wasmachine-aansluiting en opstelplaats voor de CV-ketel. Bijzonderheden Woonoppervlakte: ca. 79 m² Bouwjaar: 2004 Energielabel: B Casco geïsoleerd en volledig voorzien van HR++ glas Verwarming en warm water middels CV-combiketel Erfpacht eeuwigdurend afgekocht (AV1989) Eigen berging en parkeerplaats in de onderbouw Actieve VvE, maandelijkse bijdrage van € 195,34,- per maand Gezamenlijke binnentuin Snelle oplevering mogelijk Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 375.000

Cost of copper (estimated): € 9.350

2% transfer tax (€ 7.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 384.350

2,78%

Yearly

%

€ 18.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 375.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
79 m²
Content
319 m³
External storage space
4 m²

Construction and Energy

Year of construction
2004
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
HR-glas en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Warm water
Cv-ketel
Boiler
2007 (gas gestookt, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Salvage
Inpandig
Parking
Openbaar parkeren en parkeergarage

Planning

Available since
31-10-2025
Sale date
25-02-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche en wastafelmeubel

Additional features

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3555

Google Maps

View Utrecht on the map

Explore Utrecht and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Utrecht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Utrecht. In 2025 were there 325.510 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 474.416.

Residents

325.510

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 474.416

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 38.255

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

25.985

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Utrecht
Year Residents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Annual WOZ value

WOZ value per year in Utrecht
Year Average WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition of residents

Age build-up

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Education level

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origin of residents (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Construction period of buildings

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

47.799

Label C

25.699

Label B

17.523

Label D

13.066

Label F

12.655

Label G

11.728

Label E

11.306

Label A+

9.677

Label A++

5.013

Label A+++

4.232

Label A++++

725

Label A+++++

21

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Utrecht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricity: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricity: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricity: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricity: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricity: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricity: 3.142

Business activity in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Total number of company establishments: 55.750

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Utrecht
Period Crimes
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Utrecht.

Frequently asked questions about living in Utrecht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer houses in Utrecht

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.