Jump to content
Logo of Diepeveen Makelaars

H.F. Wakemanstraat 4

3905MT Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 415.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.150

2% transfer tax (€ 8.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 425.150

Purchase price /m²: € 5.320

Photo Gallery

H.F. Wakemanstraat 4 Veenendaal

Open house

Zaterdag 28-11 van 16:00 tot 19:00

Photo 28

Description

Open house

Zaterdag 28-11 van 16:00 tot 19:00

In de jonge wijk De Veense Poort staat deze bijzonder vormgegeven geschakelde VERANDAWONING: een ideale woonplek voor starters die graag instapklaar willen wonen in een frisse en moderne setting. Dankzij de strakke afwerking, het hoge energieniveau en de onderhoudsarme kunststof kozijnen is dit een toekomstbestendig thuis waar u zonder verbouwen kunt intrekken. De woning beschikt over een lichte woonkamer, een open keuken, twee comfortabele slaapkamers en een nette badkamer. Aan de voorzijde ligt de zonnige tuin op het westen, een fijne plek om na een drukke dag in alle privacy te ontspannen. Bovendien beschikt de woning over een eigen berging en is er volop parkeergelegenheid rondom de woning. De woning is gelegen op korte afstand van het bruisende Veenendaalse centrum en ook de snelweg richting Arnhem of Utrecht bereikt u binnen enkele minuten. Kortom: een fijne plek om ontspannen te wonen! Bouwjaar: 2017. Perceel: 78 m². Woonoppervlakte: 78 m². Energielabel: A+. Indeling: Begane grond: in een rustige straat met volop parkeerruimte voor de deur staat deze moderne en sfeervolle geschakelde verandawoning. Vanaf de straat komen we bij de zonnige tuin, gelegen op het westen. Hier vinden we een ruim terras met hoge hagen, waardoor u geniet van optimale privacy en tot in de avonduren van de zon. Dankzij de openslaande deuren vanuit de woonkamer vloeien binnen en buiten op een fraaie manier in elkaar over, wat dit tot een heerlijke plek maakt om te ontspannen. Achter deze geschakelde woning bevindt zich een praktische houten berging van 5 m², welke is voorzien van elektra. We betreden de woning en komen binnen in de ontvangsthal, waar de garderobe en de meterkast (7 groepen) zijn ondergebracht. Vervolgens krijgen we door middel van een deur met glas toegang tot de lichte woonkamer en open keuken, een sfeervolle leefruimte van circa 35 m². De serene afwerking met een lichte laminaatvloer (met comfortabele vloerverwarming), hoge plinten en strak afgewerkte wanden in rustige kleurstellingen geven de ruimte een neutrale en warme uitstraling. Aan de voorzijde is voldoende plaats voor een eettafel, terwijl centraal in de kamer de zithoek is gesitueerd met de open trapopgang naar de eerste verdieping. Aan de achterzijde vinden we de open keuken met een praktische L-vormige opstelling. De keuken heeft een moderne, frisse uitstraling met hoogglans witte fronten en een donker aanrechtblad. Alle benodigde inbouwapparatuur is aanwezig zoals een gaskookplaat, rvs-afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasser en een spoelbak. Vanuit de keuken lopen we naar de tussenhal, die toegang geeft tot de toiletruimte en de technische ruimte waar de cv-combiketel (Intergas, '17) en de WTW-unit staan opgesteld. De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een hangend toilet en een fonteintje. Eerste verdieping: via de vaste trapopgang komen we op de overloop van de eerste verdieping. Vanaf hier krijgen we toegang tot twee ruime en prettig ingedeelde slaapkamers van circa 11,2 m² (vloeroppervlakte) en 12,9 m². Beide kamers zijn netjes afgewerkt en voorzien van een doorgelegde licht eiken laminaatvloer, wat zorgt voor een rustige en harmonieuze uitstraling. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een losse trap naar de bergzolder: ideaal voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Bovendien heeft deze kamer een eigentijdse en sfeervolle wandafwerking met verticale latten, wat een modern accent aan de ruimte geeft. De badkamer van circa 4,5 m² is volledig betegeld met grijze vloertegels en een combinatie van witte en grijze wandtegels. In deze complete badkamer vinden we een inloopdouche met hand- én regendouche, een hangend toilet, een stijlvol wastafelmeubel en een designradiator. Daarnaast is er een praktische nis aanwezig, waarin de aansluitingen voor de wasmachine en -droger zijn ondergebracht. Aanvullend: - energiezuinig door hoog isolatieniveau en 2 zonnepanelen; - energielabel A+; - gehele woning v.v. kunststof kozijnen; - in november 2024 zijn alle wanden professioneel gestuct en is het schilderwerk eveneens professioneel uitgevoerd; - in november 2024 is de laminaatvloer op de begane grond en eerste verdieping vernieuwd; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: april '26. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 415.000

Cost of copper (estimated): € 10.150

2% transfer tax (€ 8.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 425.150

2,78%

Yearly

%

€ 20.750

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 415.000 k.k.
Status
Sold
Open house
Zaterdag 28-11 van 16:00 tot 19:00
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, geschakelde woning

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
78 m²
Land area
78 m²
Content
257 m³
External storage space
5 m²

Construction and Energy

Year of construction
2017
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Dwarskap bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energy label
A+

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Voortuin
Garden location
gelegen op het westen
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
19-11-2025
Sale date
27-02-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 3905

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.