Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Día abierto
Zaterdag 28-11 van 16:00 tot 19:00
In de jonge wijk De Veense Poort staat deze bijzonder vormgegeven geschakelde VERANDAWONING: een ideale woonplek voor starters die graag instapklaar willen wonen in een frisse en moderne setting. Dankzij de strakke afwerking, het hoge energieniveau en de onderhoudsarme kunststof kozijnen is dit een toekomstbestendig thuis waar u zonder verbouwen kunt intrekken. De woning beschikt over een lichte woonkamer, een open keuken, twee comfortabele slaapkamers en een nette badkamer. Aan de voorzijde ligt de zonnige tuin op het westen, een fijne plek om na een drukke dag in alle privacy te ontspannen. Bovendien beschikt de woning over een eigen berging en is er volop parkeergelegenheid rondom de woning. De woning is gelegen op korte afstand van het bruisende Veenendaalse centrum en ook de snelweg richting Arnhem of Utrecht bereikt u binnen enkele minuten. Kortom: een fijne plek om ontspannen te wonen! Bouwjaar: 2017. Perceel: 78 m². Woonoppervlakte: 78 m². Energielabel: A+. Indeling: Begane grond: in een rustige straat met volop parkeerruimte voor de deur staat deze moderne en sfeervolle geschakelde verandawoning. Vanaf de straat komen we bij de zonnige tuin, gelegen op het westen. Hier vinden we een ruim terras met hoge hagen, waardoor u geniet van optimale privacy en tot in de avonduren van de zon. Dankzij de openslaande deuren vanuit de woonkamer vloeien binnen en buiten op een fraaie manier in elkaar over, wat dit tot een heerlijke plek maakt om te ontspannen. Achter deze geschakelde woning bevindt zich een praktische houten berging van 5 m², welke is voorzien van elektra. We betreden de woning en komen binnen in de ontvangsthal, waar de garderobe en de meterkast (7 groepen) zijn ondergebracht. Vervolgens krijgen we door middel van een deur met glas toegang tot de lichte woonkamer en open keuken, een sfeervolle leefruimte van circa 35 m². De serene afwerking met een lichte laminaatvloer (met comfortabele vloerverwarming), hoge plinten en strak afgewerkte wanden in rustige kleurstellingen geven de ruimte een neutrale en warme uitstraling. Aan de voorzijde is voldoende plaats voor een eettafel, terwijl centraal in de kamer de zithoek is gesitueerd met de open trapopgang naar de eerste verdieping. Aan de achterzijde vinden we de open keuken met een praktische L-vormige opstelling. De keuken heeft een moderne, frisse uitstraling met hoogglans witte fronten en een donker aanrechtblad. Alle benodigde inbouwapparatuur is aanwezig zoals een gaskookplaat, rvs-afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasser en een spoelbak. Vanuit de keuken lopen we naar de tussenhal, die toegang geeft tot de toiletruimte en de technische ruimte waar de cv-combiketel (Intergas, '17) en de WTW-unit staan opgesteld. De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een hangend toilet en een fonteintje. Eerste verdieping: via de vaste trapopgang komen we op de overloop van de eerste verdieping. Vanaf hier krijgen we toegang tot twee ruime en prettig ingedeelde slaapkamers van circa 11,2 m² (vloeroppervlakte) en 12,9 m². Beide kamers zijn netjes afgewerkt en voorzien van een doorgelegde licht eiken laminaatvloer, wat zorgt voor een rustige en harmonieuze uitstraling. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een losse trap naar de bergzolder: ideaal voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Bovendien heeft deze kamer een eigentijdse en sfeervolle wandafwerking met verticale latten, wat een modern accent aan de ruimte geeft. De badkamer van circa 4,5 m² is volledig betegeld met grijze vloertegels en een combinatie van witte en grijze wandtegels. In deze complete badkamer vinden we een inloopdouche met hand- én regendouche, een hangend toilet, een stijlvol wastafelmeubel en een designradiator. Daarnaast is er een praktische nis aanwezig, waarin de aansluitingen voor de wasmachine en -droger zijn ondergebracht. Aanvullend: - energiezuinig door hoog isolatieniveau en 2 zonnepanelen; - energielabel A+; - gehele woning v.v. kunststof kozijnen; - in november 2024 zijn alle wanden professioneel gestuct en is het schilderwerk eveneens professioneel uitgevoerd; - in november 2024 is de laminaatvloer op de begane grond en eerste verdieping vernieuwd; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: april '26. Lees de volledige omschrijving
€ 415.000
Coste del comprador (estimado): € 10.150
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 425.150
2,78%
Anualmente
€ 20.750
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).
Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²