Jump to content
Logo of Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Veenraden 4

3907HA Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 520.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 12.250

2% transfer tax (€ 10.400) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 532.250

Purchase price /m²: € 4.684

Photo Gallery

Description

Op zoek naar een instapklare woning waar alles klopt? Dan zou Veenraden 4 zomaar jouw nieuwe thuis kunnen zijn. In deze jonge, groene wijk staat deze moderne tussenwoning uit 2023 met energielabel A+++ klaar voor nieuwe bewoners. Met een stijlvolle open keuken, vier (slaap)kamers en openslaande deuren naar de tuin is dit het perfecte thuis voor wie comfort, duurzaamheid en een frisse, moderne uitstraling zoekt. Alles piekfijn afgewerkt en zó te betrekken. Het uitstekende energielabel geeft niet alleen veel voordelen qua isolatie niveau, maar verhoogt ook de leencapaciteit van de hypotheek. Veenendaal-Oost bruist van de jonge energie. Hier vind je brede straten, veel water en een fijne mix van jonge gezinnen en starters. Winkels, scholen en sportfaciliteiten liggen op korte afstand, zodat je alles binnen handbereik hebt. Met het station Veenendaal-De Klomp en de uitvalswegen richting Utrecht, Arnhem en Amersfoort om de hoek, ben je bovendien uitstekend verbonden met de grote steden. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op veenraden4.nl voor meer informatie. Specificaties • Bouwjaar: 2023 • Woonoppervlakte: ca. 111 m2 • Perceeloppervlakte: 125 m2 • Energielabel: A+++ Indeling Begane grond De entree heeft een praktische overkapping bij de voordeur. In de hal vind je de meterkast, garderoberuimte, het moderne toilet en de trap naar de eerste verdieping — een overzichtelijke en prettige ontvangst. De woonkamer ligt aan de achterzijde van de woning en biedt dankzij de openslaande deuren een fijne verbinding met de tuin. De ruimte is licht en royaal opgezet, met volop mogelijkheden voor een comfortabele zithoek en een gezellige indeling. De eethoek bevindt zich centraal in de ruimte en vormt zo het kloppend hart van het huis. Extra praktisch is de trapkast, ideaal voor het opbergen van voorraad en huishoudelijke apparaten. De open keuken aan de voorzijde is modern en praktisch ingericht met een opstelling langs beide wanden. Een slimme bar scheidt het kookgedeelte subtiel van de rest van de ruimte en biedt tegelijkertijd extra werk- of zitplek. De afwerking is strak: zwarte wasbak, soft-close lades en elegante handgrepen zorgen voor een eigentijdse uitstraling. Uiteraard is de keuken compleet uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie fijne slaapkamers. De grootste ligt aan de voorzijde en de twee andere kamers, perfect als kinderkamer of walk-in closet, bevinden zich aan de achterkant. Alle kamers hebben een prettige lichtinval en zijn strak afgewerkt. De badkamer is neutraal en stijlvol ingericht met lichte wandtegels en een donkere tegelvloer. Je vindt hier een moderne inloopdouche, een tweede toilet en een dubbel wastafelmeubel. Dankzij het openslaande raam is er natuurlijke ventilatie, wat zorgt voor een frisse en aangename ruimte. Tweede verdieping De zolderverdieping is een grote open ruimte waar eenvoudig een vierde slaapkamer gerealiseerd kan worden. Daarnaast is hier de aansluiting voor de wasapparatuur, wat deze verdieping extra functioneel maakt. Liever een werkkamer of hobbyruimte? Ook dat kan hier prima. Achtertuin De tuin is onderhoudsarm en slim ingericht op het noordoosten. Genieten van de ochtendzon met een kop koffie of een BBQ in de avond? Het kan hier allemaal. Achterin de tuin staat een ruime stenen berging voor fietsen en tuinspullen. Ook de praktische achterom ontbreekt niet. Het DEVO-systeem in Veenendaal-Oost Dankzij de warmte- en koudeopslag kunnen de begane grond en eerste verdieping in de winter worden verwarmd en in de zomer gekoeld via het systeem van de vloerverwarming. Het hele jaar door kun je de woning op een ideale temperatuur houden. Een cv-ketel is daarom niet aanwezig in de woning. Goed om te weten: • Voor deze woning is energielabel A+++ afgegeven: • Volledig geïsoleerd en voorzien van triple glas; • Vloerverwarming en vloerkoeling via stadsverwarming; • 8 zonnepanelen aanwezig; • Aanvaarding in overleg. Kortom: een moderne tussenwoning op een geliefde plek, met vier (slaap)kamers, een strakke keuken, een onderhoudsvriendelijke tuin en energiezuinige voorzieningen. Ben jij enthousiast? Bel gerust met ons kantoor voor het plannen van een bezichtiging. We laten je met plezier alles zien! Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 520.000

Cost of copper (estimated): € 12.250

2% transfer tax (€ 10.400) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 532.250

3,04%

Yearly

%

€ 26.000

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 520.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
111 m²
Land area
125 m²
Content
391 m³
Building bound outdoor space
1 m²
External storage space
6 m²
Backyard area
58 m²

Construction and Energy

Year of construction
2023
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Stadsverwarming
Energy label
A+++

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
14-11-2025
Sale date
27-02-2026

Additional features

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 3907

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.