Jump to content
Logo of REMAX Totaal Makelaars

van der Duyn van Maasdamlaan 128 D

3135LH Vlaardingen • Zuid-Holland

Sold

€ 259.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.030

2% transfer tax (€ 5.180) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 266.030

Purchase price /m²: € 3.924

Photo Gallery

Description

Op zoek naar een licht en goed ingedeeld appartement met twee slaapkamers en een vrij uitzicht op groen en water? Dan is dit appartement aan de Van der Duyn van Maasdamlaan 128 A absoluut een bezichtiging waard. Dit fijne appartement is gelegen op de eerste verdieping van een kleinschalig complex aan de rand van de wijk Babberspolder. Direct grenzend aan Park ’t Nieuwelant en op korte afstand van metrostation Vlaardingen Oost en Vijfsluizen. Hier woon je rustig, met veel groen om je heen, terwijl je in een mum van tijd in het centrum van Vlaardingen of in Rotterdam bent. Vanuit de woonkamer, keuken én badkamer geniet je dagelijks van het uitzicht op het park en het water. Via het afgesloten portiek op de begane grond kom je binnen in het trappenhuis, vanwaar je toegang hebt tot de woningen en de bergingen in de onderbouw. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping, dus je hoeft maar één trap op. De ruime hal geeft toegang tot de woonkamer, keuken, een van de slaapkamers en de badkamer. De woonkamer is gesitueerd aan de achterzijde en heeft ruimte voor zowel een zit- als eethoek. Vanuit hier stap je zo het zonnige balkon op, gelegen op het zuiden, waar je heerlijk kunt genieten van de zon en het uitzicht op het park. De keuken ligt eveneens aan de achterzijde en is opvallend ruim. Oorspronkelijk was dit de derde slaapkamer, maar nu vind je hier een praktische hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, SMEG 6-pits gasfornuis met oven, afzuigkap, combi-magnetron en een separate koel-vriescombinatie. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, beide bereikbaar via schuifdeuren. De hoofdslaapkamer is direct verbonden met de woonkamer. De badkamer is ruim en compleet uitgerust met een ligbad, een inloopdouche met dubbele douche, wastafelmeubel en de aansluitingen voor de wasmachine. Ook is hier de opstelplaats voor de cv-ketel te vinden. In de onderbouw is er bovendien nog een ruime berging van circa 10 m² aanwezig. De bijzonderheden van deze woning: • Gelegen op erfpachtgrond, canon € 39,97 per jaar • Erfpacht loopt tot 15-08-2054 • Bouwjaar 1956 • Woonoppervlakte ca. 66 m² • Twee slaapkamers • Balkon op het zuiden (ca. 3 m²) • Ruime berging in de onderbouw (ca. 10 m²) • Volledig voorzien van kunststof kozijnen en HR++ dubbel glas • Energielabel B • Actieve VvE, bijdrage € 165,84 per maand • Vrij parkeren voor de deur • Oplevering in overleg (op korte termijn mogelijk) Ben je nieuwsgierig geworden en wil je dit appartement zelf ervaren? Neem dan snel contact met mij op voor een bezichtiging. Wie weet mag ik je binnenkort de sleutel overhandigen. Verkopend makelaar: Stephen van Gilst REMAX Totaal Makelaars

Mortgage berekenen

€ 259.000

Cost of copper (estimated): € 7.030

2% transfer tax (€ 5.180) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 266.030

2,78%

Yearly

%

€ 12.950

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 259.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekwoning (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
66 m²
Content
214 m³
Building bound outdoor space
3 m²
External storage space
10 m²

Construction and Energy

Year of construction
1956
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dubbel glas en HR-glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha Avanta 28C (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Gemeentelijke erfpacht (einddatum erfpacht: 15-08-2054)
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan park, beschutte ligging en in woonwijk
Salvage
Box
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
03-09-2025
Sale date
24-02-2026

Bathroom facilities

Douche, inloopdouche, ligbad, en wastafel

Additional features

  • TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3135

Google Maps

View Vlaardingen on the map

Spatial overview of the work area in Vlaardingen

Residential and neighborhood statistics in Vlaardingen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Vlaardingen. In 2026 were there 77.462 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 303.000.

Residents

77.462

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 303.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 31.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

3.615

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Vlaardingen
Year Residents
2022 74.143
2023 75.079
2024 76.409
2025 77.260
2026 77.462

Annual WOZ value

WOZ value per year in Vlaardingen
Year Average WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 245.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 290.000
2025 EUR 303.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 16.006 0-15: 12.553 15-25: 8.360 25-45: 21.136 45-65: 19.205

Education level

Hoger

24

Praktisch

33

Middelbaar

43

Origin of residents (2025)

Europa

9.302

Nederland

47.215

Buiten Europa

20.743

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 3.497
Appartementen 23.640
Tussenwoningen 9.788
Vrijstaande woningen 389
Twee-onder-één-kap woningen 833

Construction period of buildings

Voor 1700 24
1700 tot 1900 1.118
1900 tot 1925 964
1925 tot 1950 3.139
1950 tot 1970 5.469
1970 tot 1980 2.424
1980 tot 1990 1.173
1990 tot 2000 1.542
2000 tot 2010 811
2010 tot 2020 1.306
2020 en later 968

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

9.031

Label C

8.293

Label B

5.395

Label E

5.012

Label D

3.409

Label F

2.672

Label G

2.256

Label A+++

485

Label A+

437

Label A++

322

Label A++++

282

Label A+++++

7

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Vlaardingen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 970 2.470
2021 1.080 2.510
2022 840 2.370
2023 750 2.220
2024 740 2.260

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricity: 2.840

Huurwoning

Gas: 680 • Electricity: 1.830

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.650

Appartement

Gas: 660 • Electricity: 1.870

Tussenwoning

Gas: 820 • Electricity: 2.660

Vrijstaande woning

Gas: 1.640 • Electricity: 4.400

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricity: 3.380

Business activity in Vlaardingen (2025)

Handel en HORECA 1.385
Nijverheid en energie 2.060
Zakelijke dienstverlening 1.915
Overheid, onderwijs en zorg 1.640
Landbouw, bosbouw en visserij 160
Vervoer, informatie en communicatie 680
Financiele diensten en onroerendgoed 285
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Total number of company establishments: 8.965

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Vlaardingen
Period Crimes
jan 2025 334
jan 2026 336
jul 2025 349
jun 2025 268
mei 2025 371
mrt 2025 300
nov 2024 291
nov 2025 306
okt 2024 367
okt 2025 317
sep 2024 245
sep 2025 228

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Vlaardingen.

Frequently asked questions about living in Vlaardingen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?

Vlaardingen telt in 2026 ongeveer 77.462 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen is in 2025 circa € 303.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vlaardingen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.615 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vlaardingen?

In Vlaardingen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.640 woningen.

Meer houses in Vlaardingen

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.