Kolf Makelaardij OZ
"¡Para una venta óptima con el mayor rendimiento!"
Kolf Makelaardij OZ staat voor persoonlijk contact en gedegen advies in de Hoeksche Waard. In een markt waarin kennis en strategie van groot belang zijn, bieden wij zowel verkoop- als aankoopdiensten aan. Of je nu een huis wilt verkopen of op zoek bent naar de juiste woning, wij begeleiden je van A tot Z. Onze ervaring in de nieuwbouw en ontwikkeling maakt ons een betrouwbare partner voor zowel particulieren als ontwikkelaars. Bij Kolf...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Waterstoep 10
3262CX Oud-Beijerland
€ 465.000 k.k.
€ 3.419/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 186 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
H.B.S.Laan 10
3262JB Oud-Beijerland
€ 1.150.000 k.k.
€ 5.867/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 196 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Voorstraat 43 a
3281AT Numansdorp
€ 319.500 k.k.
€ 4.438/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Markt 4 a
4651BC Steenbergen
€ 365.000 k.k.
€ 3.925/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Kartuizerveld 19
3273AJ Westmaas
€ 447.500 k.k.
€ 3.496/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 181 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Sinte Catharinadal 2
4797BT Willemstad
€ 849.500 k.k.
€ 3.861/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 220 m²
- Área del lote
- 918 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (44)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
44 reseñas total
Funda
25 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
Kartuizerveld 19
10Wij hebben de samenwerking met Adrianne voor de verkoop van onze woning als zeer prettig ervaren. Vanaf het eerste moment merkten we haar deskundigheid en betrokkenheid. Ze was goed bereikbaar, dacht actief met ons mee en hield ons bij iedere ontwikkeling zorgvuldig op de hoogte. Wat voor ons het verschil maakte, was de manier waarop zij ons huis verkocht: met dezelfde toewijding en enthousiasme voor de woning als wij zelf hadden. Dat gaf vertrouwen en zorgde ervoor dat het he…
-
Boomgaard 29
10Contact verliep echt super! Even een appje en met een paar minuten antwoord. 2 weken te koop gestaan en het was geregeld! Echt top!!
-
Kuifeend 13
10Zeer vriendelijk en betrokken. Stipt, berijkbaar en professioneel. Ook ná de verkoop belangeloos bereikbaar voor tips en ondersteuning bij de aanschaf van onze nieuwe woning. Een aanrader.
-
Peter Vogelaar
10Traducido por IATaxativa de la tarea realizada con primavera y rapidez
-
Molendijk 113
10Traducido por IAEsta no es la primera vez que utilizamos los servicios de Adrianne. Y eso no es por nada; ella no solo es una persona agradable, sino también competente y fácil de contactar. Incluso los compradores de nuestra casa se fueron con ella.
-
Michel Adel
10Traducido por IA¡Recomendable! Colaboración agradable con personas amables que aportan claridad.