Barnsteen Makelaars en Taxateurs
"Queremos ser lo mejor. ¡Para ti!"
De aankoop of verkoop van een huis is een moment dat blijvend is in het leven. Het betreft iets spannends, leuk en tegelijkertijd complex. Een goede makelaar speelt hierin een cruciale rol, zowel voor de ervaring als voor het eindresultaat. Wij geloven dat een goede makelaar zich bewust is van de verantwoordelijkheid die hij draagt. Dat betekent dat we niet alleen regelzaken organiseren, maar ook de persoonlijke relatie met onze klant c...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Zaanenlaan 99
2023SK Haarlem
€ 850.000 k.k.
€ 6.343/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 220 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Achterweg 18
2023VE Haarlem
€ 825.000 k.k.
€ 6.600/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 106 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Rijksstraatweg 463
2025DC Haarlem
€ 695.000 k.k.
€ 5.516/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Louise de Colignylaan 58
2082BP Santpoort-Zuid
€ 1.450.000 k.k.
€ 6.682/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 217 m²
- Área del lote
- 648 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Coornhertstraat 26 ZW
2013EW Haarlem
€ 325.000 k.k.
€ 4.779/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Benkoelenstraat 3
2022PJ Haarlem
€ 485.000 k.k.
€ 6.736/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- 112 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (63)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
63 reseñas total
Funda
63 opiniones en Funda
-
P.C. Boutensstraat 41
8Prettige samenwerking en goede begeleiding tijdens het verkoop- en aankoopproces. De communicatie verliep vlot en professioneel. In complexe situaties werd goed meegedacht en waren ze goed bereikbaar. Al met al een fijne makelaar om mee samen te werken en raden wij dan ook zeker aan!
-
Bloemendaalseweg 9 a
10Zeer goede makelaar. Erg tevreden met de samenwerking. Plan voor de verkoop goed doordacht en snel kunnen handelen.
-
Marnixstraat 119
10Het makelaarskantoor werkt professioneel, is altijd bereikbaar en deskundig. Denken graag mee in oplossingen en een fijne communicatie. Ik beveel Team Barnsteen aan.
-
Richard Holkade 51
10Aankoop en verkoop via Barnsteen gedaan. Een zeer deskundig en fijn team. Heel betrokken en er zijn mooie sfeervolle foto's gemaakt van mijn te verkopen appartement. Ik werd steeds goed op de hoogte gehouden van alle stappen die genomen werden. De kracht en bescherming van barnsteen heb ik echt gevoeld.
-
Aalsmeerweg 11 2
10Contact met Barnsteen verloopt snel en gemakkelijk. Leuk team! Ze denken met je mee en hebben alles in huis. Echt een aanrader!
-
Schoterveenstraat 21
10Zeer prettige en adequate samenwerking met Barnsteen. Alles gaat in overleg en ze denken continue met je mee. Een absolute aanrader.
-
Schalkwijkerstraat 19 RD
9Traducido por IAHe experimentado, junto con el conocimiento y una gran red, un enfoque amable y personal. Lo que encontré especialmente agradable fue el grupo de aplicaciones alrededor de mi proceso de compra, del cual todo el despacho formaba parte. Todo el mundo participó activamente y se respondió rápidamente. El consejo que recibes es honesto y sincero.