Veldhuis Makelaars
Veldhuis Makelaars is uw betrouwbare partner in de vastgoedwereld in en rond Uitgeest. Wij staan voor persoonlijk advies, snelle communicatie en een flexibele aanpak. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat wij uw wensen en doelen centraal laten staan, of het nu gaat om aankoop, verkoop of taxatie. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze expertise in onder andere bedrijfsruimte,...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Lagendijk 19 64
1911MT Uitgeest
€ 355.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Midgard 62
1948CE Beverwijk
€ 550.000 k.k.
€ 4.435/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
de Zwaanstraat 20 B
1949BC Wijk aan Zee
€ 350.000 k.k.
€ 5.385/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 65 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Koude Horn 157
1941KC Beverwijk
€ 305.000 k.k.
€ 4.178/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Kerverslaan 9
1911SH Uitgeest
€ 475.000 k.k.
€ 3.831/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 174 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Bankenlaan 17
1944NJ Beverwijk
€ 535.000 k.k.
€ 4.534/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 224 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (28)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
28 reseñas total
28 reseñas en Google
-
Jos Jonker
10Huis verkocht via veldhuis, ze zijn heel erg behulpzaam en staan altijd voor je klaar. Ze denken met je mee voor oplossingen. Ik zou zeker nog eens hulp aan veldhuis makelaars vragen!! Toppers
-
Ron de Smet
10Prettige samenwerking met de medewerkers van veldhuis makelaars ook toen we in spanje waren voor 3 maanden goed contact gehouden met ons alles is netjes afgerond tot de notaris aan toe.
-
corina minneboo
10Traducido por IA¡Topeles!
-
Restaurant Bleij
10Traducido por IAPersonal cualificado y amable, servicio rápido y adecuado. ¡Realmente recomendable!
-
Tess van Oudheusden
10Traducido por IAComunicación fina y brillante. Nuestro apartamento se vendió rápidamente.
-
samantha kuijs
10Traducido por IA¡Servicio fantástico! Bonito negocio familiar con mucha atención personalizada. ¡Lo recomiendo a todo el mundo!
-
Rens Brouwer
10Traducido por IA¡Experiencia muy buena, recomendado!
-
Rene Hoogenboom
10Traducido por IAFantástico agente inmobiliario con muy buen conocimiento y paciencia. Felicitaciones para todo el equipo durante la venta de mi vivienda.
-
ruben adriaanse
10Traducido por IAServicio muy bueno
-
Noah A
10Traducido por IATuvimos una muy buena experiencia con Kai. Nos ayudó bien y el proceso transcurrió sin problemas.
-
Mieke Schavemaker
8 -
Jur Hoekstra
10Traducido por IA¡Muy ayudado con la compra de nuestra primera vivienda!