Demonie Makelaardij
"¡Tu agente inmobiliario en Alkmaar y alrededores!"
Demonie Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding op de woningmarkt in Alkmaar en omstreken. Met veel plezier en energie adviseren wij klanten bij het aankopen, verkopen of verhuren van een woning. Onze benadering is transparant en gericht op de wensen van onze klanten, zodat elke stap in het proces soepel verloopt. Bij Demonie Makelaardij leggen we de nadruk op kwaliteit en professionaliteit. Wij zijn gespecialisee...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Elgerweg 46
1825KC Alkmaar
€ 395.000 k.k.
€ 3.726/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 148 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Spoorstraat 55 B
1815BH Alkmaar
€ 189.000 k.k.
€ 7.000/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 27 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Lambert Doomerstraat 73
1816EN Alkmaar
€ 250.000 k.k.
€ 5.555/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 45 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Esdoornlaan 68
1829HH Oudorp
€ 450.000 k.k.
€ 3.879/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 184 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Huibert Pootlaan 132
1813MK Alkmaar
€ 289.000 k.k.
€ 4.250/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Vlietwaard 174
1824LG Alkmaar
€ 425.000 k.k.
€ 3.244/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (89)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
89 reseñas total
Funda
53 opiniones en Funda
36 reseñas en Google
-
Lekerwaard 216
10We zijn zeer tevreden, goed contact en het proces liep soepel en in goed overleg . Het huis met een reële prijs op de markt gezet waardoor het snel verkocht is .
-
Sharon De Reus
10Wij zouden Christiaan absoluut aanraden. Wij hebben toevallig bij hem mogen bezichtigen en werden warm onthaald en super goed rondgeleid. Wat een fijn contact in het aankoopproces en een echt mensen-mens. Dankjewel Christiaan!
-
Karveelstraat 99
10Christiaan Demonie is een erg prettige makelaar. Hij heeft kennis van zaken en geeft snel antwoord op alle vragen. Hij is gemakkelijk bereikbaar en geeft alle noodzakelijke informatie. De omgang is professioneel, maar ook informeel en flexibel. Samenvattend dus enorm tevreden.
-
Broekerwaard 76
10Christiaan Demonie straalt integerheid uit en gedurende het hele proces is dat ook gebleken!! Vakkundig, meedenken maar nooit opdringerig. Altijd bereikbaar met woord en daad. Ik kan voor honderd procent deze makelaar aanbevelen.
-
Kwakelkade 4 J
10Wat een fijne ervaring! Duidelijke communicatie, eerlijke verwachtingen en een prettige afstemming. Wij raden Demonie Makelaardij absoluut aan bij iedereen die een betrouwbare makelaar zoekt.
-
Herman Kaandorp
10Keurig op tijd, vriendelijk, goed en uitgebreid rapport.
-
Dark99skillz
10Wij zijn super blij dat onze nieuwe aanstaande woning getaxeerd is door Christiaan! Hield ons goed op de hoogte, de uitkomst was ook erg fijn en alles verliep op rolletjes, zeker een aanrader. Dees en Danny