Buijs Regiomakelaars Amersfoort
"Los corredores de NVM con red en Gooi y Eemland"
Buijs Regiomakelaars Amersfoort is actief in een van de meest aantrekkelijke regio’s van Nederland. Vanuit drie kantoren in Amersfoort, Hilversum en Soest werken wij met een ervaren team van NVM-makelaars, ondersteund door een sterke binnendienst. Onze lokale kennis en marktvoelen geven ons de mogelijkheid om u uitstekend te begeleiden bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij bieden u aan als makelaar een breed scala aan diensten, w...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Plesmanstraat 73
3769HB Soesterberg
€ 29.500 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- —
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- —
-
- Disponible
Kortegracht 7 K
3811KG Amersfoort
€ 1.400.000 k.k.
€ 5.932/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 236 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zonnehof-Zuid 10 H
3811NV Amersfoort
€ 1.385.000 k.k.
€ 6.756/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 205 m²
- Área del lote
- 264 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Waterdreef 350
3824GM Amersfoort
€ 550.000 k.k.
€ 3.929/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 151 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Vlinderlaan 73
3863GH Nijkerk
€ 750.000 k.k.
€ 4.658/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 161 m²
- Área del lote
- 275 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Amsterdamseweg 62
3812RS Amersfoort
€ 350.000 k.k.
€ 5.224/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (122)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
122 reseñas total
Funda
81 opiniones en Funda
41 reseñas en Google
-
Kwartelstraat 8
10“Zeer fijne ervaring met deze makelaar. Vanaf het eerste contact vriendelijk, professioneel en duidelijk in de communicatie. Afspraken werden netjes nagekomen en alles verliep transparant en betrouwbaar. Ik voelde me goed begeleid gedurende het hele proces. Zeker een aanrader voor wie op zoek is naar een deskundige en betrokken makelaar.”
-
Schuilenburgerweg 52
10Traducido por IA¡Encantado de conocer a Patrick Haverkamp y al equipo, donde se escucharon atentamente nuestras necesidades. Cambio rápido a través de una aplicación separada, pero también tomar el tiempo para asesorar. Realmente recomendable para todo el mundo en Amersfoort!
-
Korhoenlaan 1 121
10Uitermate prettig contact gehad en vlotte verkoop. Communicatie verliep soepel en er werd adequaat gereageerd op vragen die wij stelden tijdens het proces.
-
Grenspolder 23
10Perfecte communicatie en hulpverlening. Erg tevreden over hoe alles gegaan is in deze moeilijke tijd om een huis te kopen.
-
Mozartweg 75 C
10Bijzonder prettige, inhoudelijke heldere samenwerking. Service en communicatie helemaal top. Zeer betrouwbaar in/met afspraken
-
Telemannhof 61
10Perfecte dienstverlening. Vriendelijk, attent en meedenkend. Top makelaar voor koop en verkoop! Erg tevreden.
-
Heiligenbergerweg 57 A
10Begeleiding van a tot z was super. De makelaar heeft er zoveel mogelijk uit weten te onderhandelen en het eindresultaat was beter dan gehoopt.