Aelmans Driessens Makelaars
Aelmans Driessens Makelaars staat voor persoonlijk advies en uitstekende kennis van de lokale markt. Onze medewerkers zijn goed op de hoogte van de huizenmarkt in Beek en omgeving, waardoor we jou betrouwbaar kunnen begeleiden bij de verkoop, verhuur of aankoop van een woning. Bovendien bieden we taxaties en hypotheekadviezen aan, zodat je elke stap van de woonreis met vertrouwen kunt maken. Als NVM-makelaar voldoen we aan hoge kwalitei...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Steenstraat 44
6176CM Spaubeek
€ 235.000 k.k.
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 223 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Molenberg 22
6191KM Beek
€ 420.000 k.k.
€ 5.060/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 383 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Irenestraat 8
6191AV Beek
€ 299.000 k.k.
€ 2.769/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 402 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Seipgensstraat 4
6164HP Geleen
€ 369.000 k.k.
€ 2.976/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 270 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Agnes Printhagenstraat 28
6161EK Geleen
€ 345.000 k.k.
€ 2.018/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 171 m²
- Área del lote
- 197 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Marie Koenenstraat 15
6191BT Beek
€ 365.000 k.k.
€ 3.802/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 282 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (41)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
41 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Burg Strijkersstraat 29
9Zeer tevreden over dienstverlening van dit makelaarskantoor * Adequate bereikbaarheid en communicatie. * Goede kwaliteit van marketing en presentatie. * Transparante advisering m.b.t. vraagprijs en kennis van lokale woningmarkt. * Helderheid m.b.t. eigen kostenplaatje. * Nakomen van afspraken tijdens het gehele verkooptraject.
-
Pater Kusterspad 20
10Aelmans Driessen heeft ons van dag een zeer vakkundig begeleid bij de verkoop. Wij willen de heer John Driessen bedanken voor alles wat hij voor ons heeft gedaan.
-
Looiwinkelstraat 30
10Zeer prettig, open contact. Alles heel vlug en correct afgerond. Zeer tevreden, we zullen, als er ooit een volgende keer komt, weer voor deze makelaar kiezen
-
Kennedystraat 37
9Traducido por IAJohn Driessen y el apoyador Tess Glaesmaekers estuvieron accesibles y alegres, con un enfoque informal y comunicación.
-
Oranjesingel 16
10Traducido por IAEnfoque sin rodeos en un mercado saturado. Hacer lo que se prometió y eso junto con una comunicación impecable durante todo el trayecto.
-
Henri Hermanslaan 420
10Traducido por IAComunicación mutua agradable. Respuesta inmediata ante preguntas. Departamento vendido bien y rápido. Recomiendaría aelmans driessens a cualquier otra persona.
-
Doctor Schaepmanlaan 57
9Traducido por IAAgente inmobilario comprometida y profesional, bonita brochure de la vivienda, buen contacto a través del grupo de chats y teléfono