Quaden Makelaars Nederland | Duitsland
Quaden Makelaars Nederland | Duitsland staat voor betrouwbare en gedetailleerde ondersteuning in de woningmarkt, met een sterke focus op het buitenland. In Munstergeleen en daarbuiten helpen wij klanten met vertrouwen en professionaliteit bij de aankoop, verkoop of beheer van onroerend goed. Onze expertise ligt vooral in het Duitse vastgoed, waar wij als specialist de weg wijzen. Wij bieden persoonlijke en doordachte dienstverlening, me...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Onderste Wehr 9
6433LC Hoensbroek
€ 375.000 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 382 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Marijkestraat 10
6151AL Munstergeleen
€ 269.000 k.k.
€ 2.381/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 270 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Spaanshuisken 33
6104RR Koningsbosch
€ 199.000 k.k.
€ 2.689/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Heringsbosch 89
6451PH Schinveld
€ 389.000 k.k.
€ 2.329/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 167 m²
- Área del lote
- 1210 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Truytstraat 18
6471HP Eygelshoven
€ 229.000 k.k.
€ 2.267/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 208 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Landweringstraat 38
6133AH Sittard
€ 439.000 k.k.
€ 3.658/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 278 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (111)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
111 reseñas total
111 reseñas en Google
-
Yuri Schouten
10Een mooi bedrijf met geweldige service.
-
Natasja Lanjouw
10Leon Quaden is een zeer vriendelijke man en wij hadden al snel een bezichtiging. Hij heeft ons goed advies gegeven mbt de juiste hypotheekadviseur waardoor alles snel was geregeld en onze dochter en schoonzoon nu flink aan het verbouwen zijn.
-
Joeri de Graaf
10Ron, van Quaden Makelaars, heeft het gehele process heel goed ondersteund. Voor mij als Nederlander in Duitsland allemaal nieuw, maar ik heb me gedurende het gehele process altijd geïnformeerd gevoeld. Er zijn geen vragen open gebleven en de afhandeling liep heel soepel. Hartelijk dank nochmal aan Ron!
-
Nicole Lambrechts
10Prettige communicatie. Komt afspraken na en Ron is heel goed bereikbaar, ook in het weekend als dat nodig was.
-
Jordi Cranssen
10Ron Paulussen verzorgde een uitstekende, eerlijke en professionele bezichtiging van de woning. We zijn zeer prettig ontvangen en rondgeleid, een aanrader.
-
will gijsberts
10Uiterst tevreden met Quaden Makelaars. Van begin tot einde heeft Ron uitstekend meegedacht waardoor alles ook vlotjes is verlopen. Ook ging alles keurig volgens afspraak. Nogmaals dank en ik zal jullie zeker aanraden!
-
Rosie (Br)
10Traducido por IAEstoy muy satisfecho con la asistencia durante la venta de mi casa. Ron siempre fue optimista, incluso cuando tardó un poco más de lo esperado. Su actitud positiva y su perseverancia hicieron la diferencia al final – el persistente gana!