Bakker Schoon Makelaardij B.V.
"La agente inmobiliaria para Langedijk, Heerhugowaard, Alkmaar"
Bakker Schoon Makelaardij staat bekend als actieve makelaar in de regio Dijk en Waard. Met meer dan 350 transacties per jaar en een gemiddelde beoordeling van 9,3, zijn wij vertrouwd door veel tevreden klanten. Ons jonge en dynamische team staat voor enthousiasme, toewijding en persoonlijk contact. Wij bieden een breed aanbod van diensten, zoals verkoop en aankoop van woningen, begeleiding bij nieuwbouwprojecten en taxaties. Ons kantoor...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Langeweide 137
1722WE Zuid-Scharwoude
€ 475.000 k.k.
€ 3.493/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 143 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Ringvaartweg 32
1738DE Waarland
€ 1.195.000 k.k.
€ 4.650/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 257 m²
- Área del lote
- 3795 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Gele Varaan 14
1704TJ Heerhugowaard
€ 425.000 k.k.
€ 3.728/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Laan van Broekhorn 18
1704MC Heerhugowaard
€ 575.000 k.k.
€ 4.167/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 170 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Oudeweg 1
1901PH Castricum
€ 595.000 k.k.
€ 4.161/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 277 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Laanweg 17
1724NJ Oudkarspel
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 628 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (138)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
138 reseñas total
Funda
107 opiniones en Funda
31 reseñas en Google
-
Tulpstraat 15
10Wij zijn ontzettend tevreden over BakkerSchoon Makelaardij! Ons huis is snel verkocht en het hele proces verliep prettig en professioneel. Vanaf het eerste fijne gesprek met Arjan hadden we direct een goed gevoel. Daarna kwamen de interieurstyliste en de fotograaf langs, wat allemaal perfect geregeld was. Wat wij vooral erg prettig vonden, was de flexibiliteit in het plannen; we konden qua tijd alles goed zelf indelen en er werd echt met ons meegedacht. Ons huis stond bovendien …
-
Charlotte de Bourbonstraat 19
9Traducido por IATuvimos una muy buena experiencia con el personal de Bakker Schoon, todos fluidos y participativos en la venta. Seguimiento constante con la transmisión de los desarrollos sobre las visitas, las ofertas y el desembolso hacia el notario. Buena y clara comunicación por parte de todos ellos. ¡Muy satisfecho!
-
Dokter Wilminkstraat 169
10Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario es de lo más encantador. Personal, rápido y claro. Gracias a la buena sincronización, nuestra vivienda se ha vendido especialmente rápido. Recomiendo encarecidamente a todo el mundo que elija a Bakker Schoon como agente inmobiliario para la compra/venta.
-
Ropjeskuil 10
9Professionele en vakkundige makelaar met mensen in dienst, die echt meedenken. Goed bereikbaar (contact)