Thoma Post Makelaars Zutphen
"Thoma Post Makelaars. Tu droom, nuestro trabajo"
Thoma Post Makelaars is een makelaarskantoor met wortels in Oost-Nederland, dat zich sinds meer dan 30 jaar heeft gespecialiseerd in innovatieve oplossingen voor de vastgoedmarkt. Met negen kantoren en ruim 100 professionals staat het bedrijf voorop in de Nederlandse markt. Door trends vroegtijdig te herkennen en deze om te zetten in concrete kansen, help je klanten hun woon- of werkdromen realiseren. Innovatie speelt een centrale rol i...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Badhuislaan 73
6957DS Laag-Soeren
€ 498.000 k.k.
€ 5.724/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Verdistraat 277
7204PX Zutphen
€ 599.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hobbemakade 474
7204TH Zutphen
€ 495.000 k.k.
€ 4.853/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Parkflat de Statenhoed 9
7391GT Twello
€ 559.000 k.k.
€ 6.817/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Halterstraat 12
7201MX Zutphen
€ 1.185.000 ,-
€ 4.721/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 251 m²
- Área del lote
- 171 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Halterstraat 14
7201MX Zutphen
€ 1.595.000 ,-
€ 4.747/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 336 m²
- Área del lote
- 389 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (51)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
51 reseñas total
Funda
25 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Marijn Bosch
10Thoma Post heeft ons huis verkocht en wij zijn zeer tevreden over het verloop van het hele proces. Ze zetten net even dat extra stapje. De presentatie en bezichtigingen liepen vlekkeloos en de communicatie gedurende het hele traject was heel goed.
-
Sylvia Landsheer
10Bij de verkoop van ons huis zijn wij fantastisch bijgestaan door het team van Thoma Post makelaars Zutphen, Jan Willem heeft in no time ons huis verkocht! Hulde!
-
Martijn Rienks
10Dank voor de prettige samenwerking team van Thoma Post Makelaars Zutphen !!
-
Stationsplein 119
9Top ervaring ! Dank voor de prettige samenwerking team van Thoma Post Makelaars Zutphen ! Aanrader voor eenieder.
-
Karin van der Meulen
10 -
Jolanda Roelofsen
10Zeer fijn geholpen door de medewerkers van Thoma bij de verkoop van het huis van mijn tante. Er werd heel goed met ons mee gedacht over de ontruiming van het pand en de wijze van het in de markt zetten van de woning. Daardoor was deze zeer snel verkocht.
-
De Moesmate 4
9Zeer fijn geholpen door de medewerkers van Thoma bij de verkoop van het huis van mijn tante. Er werd heel goed met ons mee gedacht over de ontruiming van het pand en de wijze van het in de markt zetten van de woning. Daardoor was deze zeer snel verkocht.
-
Kanon 62
10Traducido por IAEstamos muy bien asistidos en todo el proceso, son amables y competentes y no menos importante tienen mucha experiencia.