Van Trigt Makelaars
"¿Para usted también se abren nuevas puertas aquí?"
Kopen of verkopen van een woning is altijd een belangrijk moment in uw leven. Of u nu op zoek bent naar de perfecte woning of uw huidige huis wilt verkopen, wij staan voor u klaar met geduld en expertise. Bij Van Trigt Makelaars leggen we de nadruk op een persoonlijke en transparante benadering, zodat u zich volledig op uw nieuwe situatie kunt richten. Onze ervaring en kennis van de lokale markt zorgen voor een efficiënte en gerichte we...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Hoofdweg 62
1275AD Huizen
€ 625.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 345 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zomerkade 152
1273SP Huizen
€ 419.000 k.k.
€ 5.048/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Golfresidentie 121
8251NS Dronten
€ 725.000 k.k.
€ 3.625/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 200 m²
- Área del lote
- 1126 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Salamander 45
1275BL Huizen
€ 495.000 k.k.
€ 4.231/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 162 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Ambonlaan 8
1276NH Huizen
€ 525.000 k.k.
€ 5.250/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Herman Kruyderlaan 13
1261ZX Blaricum
€ 925.000 k.k.
€ 5.968/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 325 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (43)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
43 reseñas total
Funda
27 opiniones en Funda
16 reseñas en Google
-
Draaikom 77
7Prima makelaar, alleen in deze tijd verkoopt een huis zich zelf, dus waar de makelaar nou zo druk mee geweest is weet ik niet. De makelaarskosten zijn 'standaard' maar naar mijn idee veel te hoog.
-
Beau Bos
2Traducido por IAInaceptable: €3.200 de caución aún no devueltos 'Tengo que escribir esta advertencia. Este despacho se ha negado durante varios meses a devolverme mi caución de €3.200. A pesar de innumerables intentos de contactar por teléfono y correo, el despacho sigue siendo completamente inalcanzable y no se cumplen las citas. Retener tales importes sin ninguna comunicación es poco profesional y jurídicamente dudoso. Ahórrate la frustración y el riesgo financiero y no te metas con este despacho.
-
Marjet Kies
10Linda heeft een woning voor ons aangekocht. Ze heeft ons hierbij perfect geholpen. Ze heeft veel kennis van de markt en regio. En daarnaast is ze een bijzonder prettig persoon om mee te werken. We raden haar daarom van harte aan voor het aankopen van een woning. Bedankt
-
Naf Oortgijsen
10Linda is echt een fantastische makelaar! De samenwerking met van Trigt makelaars, liep dan ook op rolletjes… Echt heel tevreden!
-
Ruizendaallaan 42
10Prima deskundige. prettige en goed communicerende makelaar. Kan je met een gerust hart alles aan over laten.
-
Robine Dijkstra