Van Trigt Makelaars
"Do new doors open with us, also for you?"
Kopen of verkopen van een woning is altijd een belangrijk moment in uw leven. Of u nu op zoek bent naar de perfecte woning of uw huidige huis wilt verkopen, wij staan voor u klaar met geduld en expertise. Bij Van Trigt Makelaars leggen we de nadruk op een persoonlijke en transparante benadering, zodat u zich volledig op uw nieuwe situatie kunt richten. Onze ervaring en kennis van de lokale markt zorgen voor een efficiënte en gerichte we...
Current housing stock
-
- Available
Hoofdweg 62
1275AD Huizen
€ 625.000 k.k.
DSave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 345 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Zomerkade 152
1273SP Huizen
€ 419.000 k.k.
€ 5.048/m²
ASave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Golfresidentie 121
8251NS Dronten
€ 725.000 k.k.
€ 3.625/m²
ASave as favorite- Living area
- 200 m²
- Land area
- 1126 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Salamander 45
1275BL Huizen
€ 495.000 k.k.
€ 4.231/m²
CSave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 162 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Ambonlaan 8
1276NH Huizen
€ 525.000 k.k.
€ 5.250/m²
ASave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Herman Kruyderlaan 13
1261ZX Blaricum
€ 925.000 k.k.
€ 5.968/m²
ASave as favorite- Living area
- 155 m²
- Land area
- 325 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (43)
Review platforms
BronscoresTotal score
43 total reviews
Funda
27 reviews on Funda
16 reviews on Google
-
Draaikom 77
7Prima makelaar, alleen in deze tijd verkoopt een huis zich zelf, dus waar de makelaar nou zo druk mee geweest is weet ik niet. De makelaarskosten zijn 'standaard' maar naar mijn idee veel te hoog.
-
Beau Bos
2Onacceptabel: €3.200 aan borg nog steeds niet terug "Ik ben genoodzaakt deze waarschuwing te schrijven. Dit kantoor weigert al meerdere maanden mijn borg van €3.200 terug te betalen. Ondanks talloze pogingen om contact op te nemen via telefoon en mail, blijft het kantoor volledig onbereikbaar en worden afspraken niet nagekomen. Het achterhouden van dergelijke bedragen zonder enige communicatie is onprofessioneel en juridisch dubieus. Bespaar jezelf de frustratie en het financiële risico en ga niet met dit kantoor in zee.
-
Marjet Kies
10Linda heeft een woning voor ons aangekocht. Ze heeft ons hierbij perfect geholpen. Ze heeft veel kennis van de markt en regio. En daarnaast is ze een bijzonder prettig persoon om mee te werken. We raden haar daarom van harte aan voor het aankopen van een woning. Bedankt
-
Naf Oortgijsen
10Linda is echt een fantastische makelaar! De samenwerking met van Trigt makelaars, liep dan ook op rolletjes… Echt heel tevreden!
-
Ruizendaallaan 42
10Prima deskundige. prettige en goed communicerende makelaar. Kan je met een gerust hart alles aan over laten.
-
Robine Dijkstra
10Super goede service bij van Trigt makelaars. Onze verhuur is zeer goed opgepakt door Linda Klaver. Voor de volgende keer weet ik je weer te vinden! RD