Magneet Makelaars
"Siempre un paso más allá..."
Magneet Makelaars staat bekend als een van de toonaangevende kantoren in de regio. Wij specialiseren ons op het aankopen, verkopen en taxeren van onroerend goed. Binnen onze organisatie combineren we ervaring en enthousiasme, met een team van beëdigde makelaars-taxateurs die al jaren actief zijn in de regio Alkmaar. Daarnaast bieden we advies op het gebied van nieuwbouw, wat ons onderscheidt als specialist in dit domein. Onze cultuur is...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Steigerdijk 125
1705MR Heerhugowaard
€ 430.000 k.k.
€ 4.057/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 100 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Jan Ruslaan 5
1851AJ Heiloo
€ 1.325.000 k.k.
€ 4.944/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 268 m²
- Área del lote
- 904 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Reuzenpandasingel 194
1704VZ Heerhugowaard
€ 497.500 k.k.
€ 3.917/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Schuifploeg 1
1756VC 't Zand
€ 495.000 k.k.
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 236 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
J. van de Veldelaan 98
1701ND Heerhugowaard
€ 375.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 107 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hooftstraat 31
1813XM Alkmaar
€ 390.000 k.k.
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 113 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (82)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
82 reseñas total
Funda
50 opiniones en Funda
32 reseñas en Google
-
Sanne Luttik
10Wij zijn zeer tevreden over deze makelaar. Betrouwbaar, vriendelijk personeel. Goede communicatie en ze hebben ons erg goed geholpen in het hele aankoop proces.
-
Burgplantsoen 2
8Van kantoor uit vele fouten, eerst een rekening van andere verkopers, een bezichtiging gepland op een verkeerd tijdstip, en het was niet eens een bezichtiging. Daarna was het onduidelijk of er een of twee kandidaten waren . En op de bewuste dag een uur van tevoren werd ik afgebeld. Het gaat niet door, maar later stonden er twee mensen voor de deur, die hadden een afspraak. Wij hebben ze ontvangen en de makelaar gebeld. Uiteindelijk waren de kopers blij dat wij ze ontvangen hadd…
-
Pieter Soutmanlaan 33
10Prima makelaar. Reageerde direct. Goed advies over presentatie woning. Heel leuk de begeleiding door een vorm geefster aan de woning. Goed naar geluisterd
-
Sierd de Vries
10Zowel aankoop als verkoop makelaar voor Magneet gekozen. Zeer tevreden over de communicatie en begeleiding tijdens het hele proces. Ontzettend blij met hoe alles gegaan is!
-
giovanni sol
10Eerste bezichtiging raak! Onze aankoopmakelaar Malou heeft ons super geholpen met de aankoop van ons huis. Door de klantgerichtheid en de bak ervaring die ze uitstraalde voelde we ons erg serieus genomen. Magneet makelaars raden we dus zeker aan!