Feenstra ERA Makelaars
"Feenstra; Todo bajo un mismo techo durante más de 65 años ¡"
Feenstra ERA Makelaars is sinds meer dan 65 jaar actief in Haren en de omgeving. Wij helpen mensen bij het kopen, verkopen of huren van hun woning met een persoonlijke en duidelijke aanpak. Ons kantoor staat voor een breed aanbod van diensten, waaronder hypotheekadvies, verzekeringen en bouwbegeleiding. Hierdoor kunt u alles rondom wonen op één plek regelen, zorgvuldig en overzichtelijk. Onze expertise omvat onder andere woningfotografi...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Da Costalaan 10
9752ER Haren Gn
€ 465.000 k.k.
€ 3.470/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 180 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Brinken 35
9752BX Haren Gn
€ 595.000 k.k.
€ 5.360/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Oude Dijk 15
9472TH Zuidlaren
€ 399.000 k.k.
€ 3.192/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 239 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Verlengde Hereweg 189 10
9721AS Groningen
€ 739.000 k.k.
€ 4.960/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Dorpsweg 8
9755PC Onnen
€ 890.000 k.k.
€ 6.899/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 2945 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nesciolaan 29
9752HL Haren Gn
€ 260.000 k.k.
€ 3.023/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (43)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
43 reseñas total
Funda
33 opiniones en Funda
10 reseñas en Google
-
Waterhuizerweg 49
9Jan en zijn team waren altijd snel in hun reactie. Contact was te allen tijde prettg. Kundig qua voorbereiden dossier en diepgang van waar je met de woning bij stil diende te staan. Reeel advies over waarde woning en ingeschatte verkoopwaarde. Kortom wij waren erg tevreden.
-
Braamstukken 126
10De verkoop van je huis kan je met een gerust hart overlaten aan Feenstra ERA Makelaars. Jan en Rens hebben ervoor gezorgd dat de verkoop goed verliep. Tijdens de bezichtigingen kregen we een goede terugkoppeling en ook werd er goed geadviseerd over het bod. Verder is het contact met kantoor ook goed. Geen vraag is te gek en alles werd netjes opgepakt. We willen Feenstra ERA Makelaars bedanken voor de goede begeleiding en adviezen.
-
Parkweg 94
9Prima kontakt. Ik hoefde zelf weinig info in te brengen, de makelaar had alles al klaar en aangezien ik in het ziekenhuis was dat een enorm gemak. Tevens alles digitaalkunnen ondertekenen in het ziekenhuis.
-
Waterschapsweg 6
9Perfecte service bij het vinden en aankopen van ons nieuwe huis in het noorden van Nederland. Prettig contact.
-
Kerkpad 10
2Traducido por IAPersonalmente, tuve que llamar yo mismo a todas partes. Escuché muy poco de su parte. Para mi sensación, tuve que hacer mucho esfuerzo yo mismo.
-
Hooiweg 16 d
9Traducido por IAUn 9 porque siempre puede mejorar. El resto todo perfectamente organizado. Estamos bien informados sobre la venta.