JIP makelaars Appelscha - Oosterwolde
In Appelscha - Oosterwolde staat JIP makelaars voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op de regio Groningen biedt het kantoor een duidelijke en transparante aanpak, zodat klanten zich op hun gemak voelen in een complex proces. JIP makelaars biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Het kantoor werkt met een professionele en gedetailleerde benadering, gesteund...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Koele 1
8426NB Appelscha
€ 425.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 782 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vaart Nz 91
8426AV Appelscha
€ 585.000 k.k.
€ 3.545/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 165 m²
- Área del lote
- 530 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Koele 16
8426NB Appelscha
€ 425.000 k.k.
€ 3.427/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 655 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Vaart Zz 33
8426AD Appelscha
€ 539.000 k.k.
€ 2.604/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 207 m²
- Área del lote
- 1878 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Weidemaad 98
8431TK Oosterwolde
€ 345.000 k.k.
€ 3.709/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- 272 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Loopplank 36
9732EB Groningen
€ 489.000 k.k.
€ 3.281/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (34)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
34 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
12 reseñas en Google
-
Veemarktstraat 10
10Hele fijne makelaar, ontzettend veel kennis van zaken en snel in reactie! Heel fijn contact en hele prettige manier van verkoop
-
Koele 3
10De samenwerking met JIP (in casu met Sandra) verliep vlekkeloos. Snel, accuraat, correct, zakelijk en tegelijkertijd ook heel prettig. JIP's innovatieve proces bleek prima te werken. Heb in mijn leven nu 7 huizen verkocht maar dit verkoopproces was veruit het aangenaamste. Aanbevolen dus!
-
Vaart Zz 53 H
10Prima en vooral persoonlijke begeleiding door Sandra. Telkens directe en persoonlijke terugkoppeling👍
-
P.J. Troelstrastraat 4
10Het contact was altijd hartelijk en professioneel. We hebben gedurende het gehele proces duidelijk gemerkt dat deze makelaar echt zijn best heeft gedaan om het ons zo aangenaam mogelijk te maken. Er werd altijd goed geluisterd naar onze wensen. Echt een aanrader wat ons betreft!!!
-
Molenweg 59
9Het contact verliep goed. Met vragen kun je altijd terecht, antwoorden volgen vlot. Een hele prettige samenwerking.
-
Poorthof 10
10Traducido por IAFantástico agente inmobiliario. ¡Nos han ayudado mucho! El equipo de Jip sabe lo que hace. Son fáciles de contactar y te toman de la mano para alejarte de todas tus preocupaciones.
-
Weemeweg 41
10Traducido por IAla comunicación fue fluida, nos mantuvo informados en todo momento y siempre estuvo disponible para responder preguntas. una verdadera recomendación para quienes aún quieren vender o comprar su casa.