JIP makelaars Appelscha - Oosterwolde
In Appelscha - Oosterwolde staat JIP makelaars voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op de regio Groningen biedt het kantoor een duidelijke en transparante aanpak, zodat klanten zich op hun gemak voelen in een complex proces. JIP makelaars biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Het kantoor werkt met een professionele en gedetailleerde benadering, gesteund...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Koele 1
8426NB Appelscha
€ 425.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 782 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vaart Nz 91
8426AV Appelscha
€ 585.000 k.k.
€ 3.545/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 530 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Koele 16
8426NB Appelscha
€ 425.000 k.k.
€ 3.427/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 655 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Vaart Zz 33
8426AD Appelscha
€ 539.000 k.k.
€ 2.604/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Perceeloppervlakte
- 1878 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Weidemaad 98
8431TK Oosterwolde
€ 345.000 k.k.
€ 3.709/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 272 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Loopplank 36
9732EB Groningen
€ 489.000 k.k.
€ 3.281/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (34)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
34 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Veemarktstraat 10
10Hele fijne makelaar, ontzettend veel kennis van zaken en snel in reactie! Heel fijn contact en hele prettige manier van verkoop
-
Koele 3
10De samenwerking met JIP (in casu met Sandra) verliep vlekkeloos. Snel, accuraat, correct, zakelijk en tegelijkertijd ook heel prettig. JIP's innovatieve proces bleek prima te werken. Heb in mijn leven nu 7 huizen verkocht maar dit verkoopproces was veruit het aangenaamste. Aanbevolen dus!
-
Vaart Zz 53 H
10Prima en vooral persoonlijke begeleiding door Sandra. Telkens directe en persoonlijke terugkoppeling👍
-
P.J. Troelstrastraat 4
10Het contact was altijd hartelijk en professioneel. We hebben gedurende het gehele proces duidelijk gemerkt dat deze makelaar echt zijn best heeft gedaan om het ons zo aangenaam mogelijk te maken. Er werd altijd goed geluisterd naar onze wensen. Echt een aanrader wat ons betreft!!!
-
Molenweg 59
9Het contact verliep goed. Met vragen kun je altijd terecht, antwoorden volgen vlot. Een hele prettige samenwerking.
-
Poorthof 10
10Fantastische makelaar! Wij zijn zo goed geholpen. Het team van Jip weet wat ze doen! Ze zijn makkelijk te bereiken en nemen je aan de hand mee om al je zorgen weg te halen.
-
Weemeweg 41
10het contact verliep vlekkeloos, ze hield ons overal van op de hoogte en was ook altijd bereikbaar voor vragen. een echte aanraden voor diegenen die nog hun huis willen verkopen of kopen.