JIP makelaars Appelscha - Oosterwolde
In Appelscha - Oosterwolde staat JIP makelaars voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op de regio Groningen biedt het kantoor een duidelijke en transparante aanpak, zodat klanten zich op hun gemak voelen in een complex proces. JIP makelaars biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Het kantoor werkt met een professionele en gedetailleerde benadering, gesteund...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Koele 1
8426NB Appelscha
€ 425.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 782 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Vaart Nz 91
8426AV Appelscha
€ 585.000 k.k.
€ 3.545/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 530 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Koele 16
8426NB Appelscha
€ 425.000 k.k.
€ 3.427/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 655 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Vaart Zz 33
8426AD Appelscha
€ 539.000 k.k.
€ 2.604/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 207 m²
- Superficie du terrain
- 1878 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Weidemaad 98
8431TK Oosterwolde
€ 345.000 k.k.
€ 3.709/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 272 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Loopplank 36
9732EB Groningen
€ 489.000 k.k.
€ 3.281/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (34)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
34 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
12 commentaires sur Google
-
Veemarktstraat 10
10Hele fijne makelaar, ontzettend veel kennis van zaken en snel in reactie! Heel fijn contact en hele prettige manier van verkoop
-
Koele 3
10De samenwerking met JIP (in casu met Sandra) verliep vlekkeloos. Snel, accuraat, correct, zakelijk en tegelijkertijd ook heel prettig. JIP's innovatieve proces bleek prima te werken. Heb in mijn leven nu 7 huizen verkocht maar dit verkoopproces was veruit het aangenaamste. Aanbevolen dus!
-
Vaart Zz 53 H
10Prima en vooral persoonlijke begeleiding door Sandra. Telkens directe en persoonlijke terugkoppeling👍
-
P.J. Troelstrastraat 4
10Het contact was altijd hartelijk en professioneel. We hebben gedurende het gehele proces duidelijk gemerkt dat deze makelaar echt zijn best heeft gedaan om het ons zo aangenaam mogelijk te maken. Er werd altijd goed geluisterd naar onze wensen. Echt een aanrader wat ons betreft!!!
-
Molenweg 59
9Het contact verliep goed. Met vragen kun je altijd terecht, antwoorden volgen vlot. Een hele prettige samenwerking.
-
Poorthof 10
10Traduit par l'IAFantastique agent immobilier ! Nous avons été si bien aidés. L'équipe de Jip sait ce qu'elle fait ! Ils sont faciles à joindre et ils vous prennent par la main pour éloigner toutes vos inquiétudes.
-
Weemeweg 41
10Traduit par l'IAle contact s'est déroulé sans problème, elle nous a tenu informés partout et était également toujours joignable pour des questions. une vraie recommandation pour ceux qui souhaitent encore vendre ou acheter leur maison.