Feenstra ERA Makelaars
"Fenestrade; Tout sous le même toit depuis plus de 65 ans !"
Feenstra ERA Makelaars is sinds meer dan 65 jaar actief in Haren en de omgeving. Wij helpen mensen bij het kopen, verkopen of huren van hun woning met een persoonlijke en duidelijke aanpak. Ons kantoor staat voor een breed aanbod van diensten, waaronder hypotheekadvies, verzekeringen en bouwbegeleiding. Hierdoor kunt u alles rondom wonen op één plek regelen, zorgvuldig en overzichtelijk. Onze expertise omvat onder andere woningfotografi...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Da Costalaan 10
9752ER Haren Gn
€ 465.000 k.k.
€ 3.470/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 180 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Brinken 35
9752BX Haren Gn
€ 595.000 k.k.
€ 5.360/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Oude Dijk 15
9472TH Zuidlaren
€ 399.000 k.k.
€ 3.192/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 239 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Verlengde Hereweg 189 10
9721AS Groningen
€ 739.000 k.k.
€ 4.960/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dorpsweg 8
9755PC Onnen
€ 890.000 k.k.
€ 6.899/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 2945 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nesciolaan 29
9752HL Haren Gn
€ 260.000 k.k.
€ 3.023/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (43)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
43 avis total
Funda
33 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
Waterhuizerweg 49
9Jan en zijn team waren altijd snel in hun reactie. Contact was te allen tijde prettg. Kundig qua voorbereiden dossier en diepgang van waar je met de woning bij stil diende te staan. Reeel advies over waarde woning en ingeschatte verkoopwaarde. Kortom wij waren erg tevreden.
-
Braamstukken 126
10De verkoop van je huis kan je met een gerust hart overlaten aan Feenstra ERA Makelaars. Jan en Rens hebben ervoor gezorgd dat de verkoop goed verliep. Tijdens de bezichtigingen kregen we een goede terugkoppeling en ook werd er goed geadviseerd over het bod. Verder is het contact met kantoor ook goed. Geen vraag is te gek en alles werd netjes opgepakt. We willen Feenstra ERA Makelaars bedanken voor de goede begeleiding en adviezen.
-
Parkweg 94
9Prima kontakt. Ik hoefde zelf weinig info in te brengen, de makelaar had alles al klaar en aangezien ik in het ziekenhuis was dat een enorm gemak. Tevens alles digitaalkunnen ondertekenen in het ziekenhuis.
-
Waterschapsweg 6
9Perfecte service bij het vinden en aankopen van ons nieuwe huis in het noorden van Nederland. Prettig contact.
-
Kerkpad 10
2Traduit par l'IAJe devais personnellement appeler partout. On n'entendait pas beaucoup de leur côté. Selon moi, j'ai dû faire beaucoup d'efforts.
-
Hooiweg 16 d
9Traduit par l'IAUn 9 parce que cela peut toujours être meilleur. Le reste est parfaitement organisé. Nous avons été bien informés de la vente.