Feenstra ERA Makelaars
"Feenstra; Everything under one roof for more than 65 years!"
Feenstra ERA Makelaars is sinds meer dan 65 jaar actief in Haren en de omgeving. Wij helpen mensen bij het kopen, verkopen of huren van hun woning met een persoonlijke en duidelijke aanpak. Ons kantoor staat voor een breed aanbod van diensten, waaronder hypotheekadvies, verzekeringen en bouwbegeleiding. Hierdoor kunt u alles rondom wonen op één plek regelen, zorgvuldig en overzichtelijk. Onze expertise omvat onder andere woningfotografi...
Current housing stock
-
- Available
Da Costalaan 10
9752ER Haren Gn
€ 465.000 k.k.
€ 3.470/m²
CSave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 180 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
De Brinken 35
9752BX Haren Gn
€ 595.000 k.k.
€ 5.360/m²
ASave as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Oude Dijk 15
9472TH Zuidlaren
€ 399.000 k.k.
€ 3.192/m²
CSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 239 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Verlengde Hereweg 189 10
9721AS Groningen
€ 739.000 k.k.
€ 4.960/m²
ASave as favorite- Living area
- 149 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Dorpsweg 8
9755PC Onnen
€ 890.000 k.k.
€ 6.899/m²
CSave as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 2945 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Nesciolaan 29
9752HL Haren Gn
€ 260.000 k.k.
€ 3.023/m²
ESave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (43)
Review platforms
BronscoresTotal score
43 total reviews
Funda
33 reviews on Funda
10 reviews on Google
-
Waterhuizerweg 49
9Jan en zijn team waren altijd snel in hun reactie. Contact was te allen tijde prettg. Kundig qua voorbereiden dossier en diepgang van waar je met de woning bij stil diende te staan. Reeel advies over waarde woning en ingeschatte verkoopwaarde. Kortom wij waren erg tevreden.
-
Braamstukken 126
10De verkoop van je huis kan je met een gerust hart overlaten aan Feenstra ERA Makelaars. Jan en Rens hebben ervoor gezorgd dat de verkoop goed verliep. Tijdens de bezichtigingen kregen we een goede terugkoppeling en ook werd er goed geadviseerd over het bod. Verder is het contact met kantoor ook goed. Geen vraag is te gek en alles werd netjes opgepakt. We willen Feenstra ERA Makelaars bedanken voor de goede begeleiding en adviezen.
-
Parkweg 94
9Prima kontakt. Ik hoefde zelf weinig info in te brengen, de makelaar had alles al klaar en aangezien ik in het ziekenhuis was dat een enorm gemak. Tevens alles digitaalkunnen ondertekenen in het ziekenhuis.
-
Waterschapsweg 6
9Perfecte service bij het vinden en aankopen van ons nieuwe huis in het noorden van Nederland. Prettig contact.
-
Kerkpad 10
2Translated by AIPersonally, I had to call around myself. You heard very little from their side. In my opinion, I had to do a lot of work myself.
-
Hooiweg 16 d
9Translated by AIA 9 because it can always be better. Everything else is well organized. We have been kept well informed about the sale.