JIP makelaars Appelscha - Oosterwolde
In Appelscha - Oosterwolde staat JIP makelaars voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op de regio Groningen biedt het kantoor een duidelijke en transparante aanpak, zodat klanten zich op hun gemak voelen in een complex proces. JIP makelaars biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Het kantoor werkt met een professionele en gedetailleerde benadering, gesteund...
Current housing stock
-
- Available
Koele 1
8426NB Appelscha
€ 425.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 782 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Vaart Nz 91
8426AV Appelscha
€ 585.000 k.k.
€ 3.545/m²
A+Save as favorite- Living area
- 165 m²
- Land area
- 530 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Koele 16
8426NB Appelscha
€ 425.000 k.k.
€ 3.427/m²
BSave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 655 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Vaart Zz 33
8426AD Appelscha
€ 539.000 k.k.
€ 2.604/m²
GSave as favorite- Living area
- 207 m²
- Land area
- 1878 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Weidemaad 98
8431TK Oosterwolde
€ 345.000 k.k.
€ 3.709/m²
A+Save as favorite- Living area
- 93 m²
- Land area
- 272 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Loopplank 36
9732EB Groningen
€ 489.000 k.k.
€ 3.281/m²
A++Save as favorite- Living area
- 149 m²
- Land area
- 137 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (34)
Review platforms
BronscoresTotal score
34 total reviews
Funda
22 reviews on Funda
12 reviews on Google
-
Veemarktstraat 10
10Hele fijne makelaar, ontzettend veel kennis van zaken en snel in reactie! Heel fijn contact en hele prettige manier van verkoop
-
Koele 3
10De samenwerking met JIP (in casu met Sandra) verliep vlekkeloos. Snel, accuraat, correct, zakelijk en tegelijkertijd ook heel prettig. JIP's innovatieve proces bleek prima te werken. Heb in mijn leven nu 7 huizen verkocht maar dit verkoopproces was veruit het aangenaamste. Aanbevolen dus!
-
Vaart Zz 53 H
10Prima en vooral persoonlijke begeleiding door Sandra. Telkens directe en persoonlijke terugkoppeling👍
-
P.J. Troelstrastraat 4
10Het contact was altijd hartelijk en professioneel. We hebben gedurende het gehele proces duidelijk gemerkt dat deze makelaar echt zijn best heeft gedaan om het ons zo aangenaam mogelijk te maken. Er werd altijd goed geluisterd naar onze wensen. Echt een aanrader wat ons betreft!!!
-
Molenweg 59
9Het contact verliep goed. Met vragen kun je altijd terecht, antwoorden volgen vlot. Een hele prettige samenwerking.
-
Poorthof 10
10Translated by AIFantastic real estate agent! We were so well assisted. Jip's team knows what they're doing! They are easy to reach and take you by the hand to remove all your worries.
-
Weemeweg 41
10Translated by AIthe contact was seamless, she kept us informed everywhere and was also always available for questions. a real recommendation for those who still want to sell or buy their home.