Germeraad Makelaars
"¡El agente inmobiliario de Stiens y Noroeste de Friesland!"
Bij Germeraad Makelaars staan we al bijna 40 jaar voor je klaar met het kopen of verkopen van een woning. Wij begrijpen dat dit een belangrijke keuze is en zorgen ervoor dat je op de juiste manier wordt begeleid. Onze medewerkers Jantine, Maaike, Anne, Marc, Jesse en Krista staan altijd voor je klaar om jouw wensen te realiseren. Of je nu op zoek bent naar een nieuw huis of wil dat je huidige woning in goede handen komt, wij helpen je g...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Great Sminia 14
9172RA Ferwert
€ 299.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 351 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Lytse Dyk 3
9055NC Britsum
€ 325.000 k.k.
€ 3.066/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Camstrastrjitte 7
9036MA Menaam
€ 389.000 k.k.
€ 3.442/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 518 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Lege Marren 5
9051PJ Stiens
€ 550.000 k.k.
€ 4.231/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 530 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Binnenbuorren 9
9034GN Marsum
€ 399.500 k.k.
€ 3.222/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 863 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zeedijk 3
9073TN Marrum
€ 425.000 k.k.
€ 4.167/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 430 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (87)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
87 reseñas total
Funda
44 opiniones en Funda
43 reseñas en Google
-
Sixmastins 4
10Het contact was altijd goed. Bij vragen heel snel een antwoord. Alles ging in een rustig tempo. Geen overhaaste acties. Maar goed om rustig met zo'n belangrijke stap acties te ondernemen. Zeer vriendelijk en duidelijke afspraken . Zeker aan te raden .
-
Akasiahôf 24
10Heel positief en ook zoals verwacht. Professioneel en toch persoonlijk. Continu bereid tot informatie en uitleg. Aanrader voor belangstellenden .
-
Tulipastrjitte 42
10Jammmer dat u iemend dwingt om een commentaar van een minimaal aantal letters dwingt. ik heb niet meer commentaar dan "het was perfect"
-
b wiersma
10Ik ben heel tevreden. Het verkoopproces verliep voorspoedig, de dienstverlening was prima.
-
Siktaris Brouwerstraat 1 B
10Fijne makelaar. Goed bereikbaar en meedenken. Open communicatie en huis goed verkocht. De makelaar onderhield goed het contact met ons en dacht mee in de mogelijkheden.
-
Finne 77
10Ik ben heel tevreden over het verloop van het verkoopproces; de verkoop verliep voorspoedig, de dienstverlening was prima.
-
Wybe Vaartjes
10Traducido por IAHemos puesto nuestro casa a la venta mediante una inmobiliaria recomendada por un amigo y estamos muy satisfechos con esta agencia y con todas las personas que allí trabajan, ya que nos ayudaron a través de correo electrónico, por teléfono y por WhatsApp. Sin duda, recomendamos encarecidamente esta agencia. ¡Chapeau!