Next-Makelaars
"No absurdo, solo calidad"
Next-Makelaars streeft naar uitstekende kwaliteit, service en resultaat in de makelaardij. Met een efficiënte en directe werkwijze zorgen we ervoor dat klanten altijd een scherp tarief krijgen. Onze onafhankelijke beoordelingen van klanten via Funda zijn al jaren uitstekend, wat getuigt van onze betrouwbare en klantgerichte aanpak. Wij combineren de kwaliteit van een NVM-makelaar met transparante en snelle afhandeling. Door onze unieke...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Oostdijk 13 c
1461DR Zuidoostbeemster
€ 525.000 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Gerrit Hoogstraatenlaan 2
1462XB Middenbeemster
€ 625.000 k.k.
€ 4.735/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 280 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zwaluwtong 47
1141KN Monnickendam
€ 750.000 k.k.
€ 5.282/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 258 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Johanna Naberstraat 150
1442BD Purmerend
€ 425.000 k.k.
€ 5.822/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
W. v.d. Brinkstraat 4
1444HD Purmerend
€ 650.000 k.k.
€ 4.745/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Jean Lotenpad 3
1462MW Middenbeemster
€ 595.000 k.k.
€ 4.685/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 147 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (29)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
29 reseñas total
Funda
23 opiniones en Funda
6 reseñas en Google
-
Mira 10
9Deze makelaar heeft ons voor de 2e keer geholpen en waren en zijn zeer tevreden. Gezellig persoon om mee te werken en geeft de juiste info wat en hoe alles te regelen. Ook betrouwbaar om zo maar je huissleutel af te geven mbt de bezichtigingen. Top makelaar dus👍🎈
-
Zuiderweg 182
10Niets anders dan lof voor Mario! Hij is duidelijk erg goed in zijn vak. Ik ben er open in gegaan en heb volledig vertrouwd op de kennis en kunde van Mario. En dit met een fantastisch resultaat bij de verkoop van mijn woning. In de communicatie is hij snel en duidelijk. Ik zou morgen weer opnieuw voor Mario kiezen als ik mijn woning zou verkopen. Dankjewel Mario!
-
Ponte Vecchio 23
9Traducido por IAPersona colaboradora con la que es agradable trabajar. Plan bien estructurado para el enfoque y cuando se presentó una oportunidad, actúo directamente de la manera indicada por él.
-
Clara Visserstraat 18
10Traducido por IAEl proceso se ha desarrollado muy bien. Buena asistencia durante la compra de la vivienda y el desbloqueo posterior. Guía amigable, entusiasta y profesional. Definitivamente recomendado. 👍
-
Julianalaan 2 a
10Traducido por IAMuy agradable y profesional colaboración. El agente inmobiliario es perfectamente accesible y eso es importante en un acontecimiento tan emocionante como vender una casa.