Next-Makelaars
"No Nonsens Wel Kwaliteit"
Next-Makelaars streeft naar uitstekende kwaliteit, service en resultaat in de makelaardij. Met een efficiënte en directe werkwijze zorgen we ervoor dat klanten altijd een scherp tarief krijgen. Onze onafhankelijke beoordelingen van klanten via Funda zijn al jaren uitstekend, wat getuigt van onze betrouwbare en klantgerichte aanpak. Wij combineren de kwaliteit van een NVM-makelaar met transparante en snelle afhandeling. Door onze unieke...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oostdijk 13 c
1461DR Zuidoostbeemster
€ 525.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Gerrit Hoogstraatenlaan 2
1462XB Middenbeemster
€ 625.000 k.k.
€ 4.735/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zwaluwtong 47
1141KN Monnickendam
€ 750.000 k.k.
€ 5.282/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 258 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Johanna Naberstraat 150
1442BD Purmerend
€ 425.000 k.k.
€ 5.822/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
W. v.d. Brinkstraat 4
1444HD Purmerend
€ 650.000 k.k.
€ 4.745/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Jean Lotenpad 3
1462MW Middenbeemster
€ 595.000 k.k.
€ 4.685/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (29)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
29 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Mira 10
9Deze makelaar heeft ons voor de 2e keer geholpen en waren en zijn zeer tevreden. Gezellig persoon om mee te werken en geeft de juiste info wat en hoe alles te regelen. Ook betrouwbaar om zo maar je huissleutel af te geven mbt de bezichtigingen. Top makelaar dus👍🎈
-
Zuiderweg 182
10Niets anders dan lof voor Mario! Hij is duidelijk erg goed in zijn vak. Ik ben er open in gegaan en heb volledig vertrouwd op de kennis en kunde van Mario. En dit met een fantastisch resultaat bij de verkoop van mijn woning. In de communicatie is hij snel en duidelijk. Ik zou morgen weer opnieuw voor Mario kiezen als ik mijn woning zou verkopen. Dankjewel Mario!
-
Ponte Vecchio 23
9Vakman waarmee het plezierig samenwerken is. Strak plan opgesteld voor de aanpak en toen zich een gelegenheid voordeed direct toegeslagen op de door hem aangegeven manier.
-
Clara Visserstraat 18
10Proces is prima verlopen. Goede ondersteuning gehad bij aankoop van de woning en verdere afwikkeling. Vriendelijke, enthousiaste en deskundige begeleiding. Zeker aan te bevelen. 👍
-
Julianalaan 2 a
10Zeer prettige en professionele samenwerking. Makelaar is perfect bereikbaar en dat is belangrijk bij zo'n spannende gebeurtenis als het verkopen van een huis.
-
Barbadosstraat 25
10Alleen maar hulde aan Mario. Het was ons eerste huis in de verkoop. Mario houdt je tijdens het traject van A tot Z op de hoogte. Is altijd bereikbaar. Gewoon TOP dienstverlening, klantbelang staat voorop.