Ten Hove Makelaardij & Taxaties
In Rijssen staat Ten Hove Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke vastgoeddienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we zowel kopers als verkopers bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van hun vastgoeddoelen. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte benadering, waarbij elke klant centraal staat. We bieden een breed aanbod van diensten, waaronder ver...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Regentes 8
7461SL Rijssen
€ 649.000 k.k.
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 166 m²
- Área del lote
- 298 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Nijverheidsstraat 1 A
7461AD Rijssen
€ 495.000 k.k.
€ 4.231/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 632 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Noordermorssingel 3
7461JP Rijssen
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 400 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido bajo reserva
Haarstraat 176
7462AW Rijssen
€ 495.000 k.k.
€ 3.779/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 585 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Dannenberg 8 A
7461TK Rijssen
€ 799.000 k.k.
€ 4.414/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 181 m²
- Área del lote
- 402 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido bajo reserva
Het Landeweerd 5
7451VB Holten
€ 345.000 k.k.
€ 3.520/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 131 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (60)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
60 reseñas total
Funda
36 opiniones en Funda
24 reseñas en Google
-
Ligtenbergerdijk 10
10Wij zijn ontzettend tevreden over Ten Hove Makelaardij & Taxaties. Arno ten Hove heeft ons super goed geholpen bij de verkoop van onze woning. Hij is deskundig, betrokken en communiceert duidelijk. Ook was hij goed bereikbaar en reageerde hij zelfs ’s avonds vaak nog via de app. Dat hoeft natuurlijk niet, maar het was wel erg prettig tijdens zo’n spannend proces. Dankzij zijn begeleiding verliep alles soepel en vertrouwd. Wij zouden hem zeker aanraden!
-
Keizersdijk 47
10Via familie in contact gekomen met deze makelaar. Voor ons de 1e keer dat we een huis verkochten, dus veel was nieuw voor ons. Het contact met Arno en Teun was prettig, laagdrempelig en helder. Ze hebben fijn meegedacht en ondersteund waar nodig. We werden goed ingelicht en op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen. Kortom: zeer tevreden!!
-
Holtentorensweg 45
10Traducido por IATuvimos realmente una experiencia increíble con el agente inmobiliario Ten Hove, quien nos ayudó tanto en la venta de nuestra casa como en la compra de nuestra nueva vivienda. Desde el primer momento, nos guiaron de manera extraordinariamente buena. El agente inmobiliario fue profesional, pensó con nosotros y se aseguró de que todo saliera bien. Gracias a su expertise, la venta fue rápida y conseguí una increíble precio para nuestra casa. ¡Puedo recomendar con seguridad a este agente inmobiliario! ¡Servicio de primera calidad!