Ten Hove Makelaardij & Taxaties
In Rijssen staat Ten Hove Makelaardij & Taxaties voor betrouwbare en persoonlijke vastgoeddienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we zowel kopers als verkopers bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van hun vastgoeddoelen. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte benadering, waarbij elke klant centraal staat. We bieden een breed aanbod van diensten, waaronder ver...
Current housing stock
-
- Available
Regentes 8
7461SL Rijssen
€ 649.000 k.k.
A++++Save as favorite- Living area
- 166 m²
- Land area
- 298 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Nijverheidsstraat 1 A
7461AD Rijssen
€ 495.000 k.k.
€ 4.231/m²
ESave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 632 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Noordermorssingel 3
7461JP Rijssen
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
ASave as favorite- Living area
- 135 m²
- Land area
- 400 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold subject to confirmation
Haarstraat 176
7462AW Rijssen
€ 495.000 k.k.
€ 3.779/m²
ASave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 585 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Dannenberg 8 A
7461TK Rijssen
€ 799.000 k.k.
€ 4.414/m²
A+Save as favorite- Living area
- 181 m²
- Land area
- 402 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold subject to confirmation
Het Landeweerd 5
7451VB Holten
€ 345.000 k.k.
€ 3.520/m²
BSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 131 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (60)
Review platforms
BronscoresTotal score
60 total reviews
Funda
36 reviews on Funda
24 reviews on Google
-
Ligtenbergerdijk 10
10Wij zijn ontzettend tevreden over Ten Hove Makelaardij & Taxaties. Arno ten Hove heeft ons super goed geholpen bij de verkoop van onze woning. Hij is deskundig, betrokken en communiceert duidelijk. Ook was hij goed bereikbaar en reageerde hij zelfs ’s avonds vaak nog via de app. Dat hoeft natuurlijk niet, maar het was wel erg prettig tijdens zo’n spannend proces. Dankzij zijn begeleiding verliep alles soepel en vertrouwd. Wij zouden hem zeker aanraden!
-
Keizersdijk 47
10Via familie in contact gekomen met deze makelaar. Voor ons de 1e keer dat we een huis verkochten, dus veel was nieuw voor ons. Het contact met Arno en Teun was prettig, laagdrempelig en helder. Ze hebben fijn meegedacht en ondersteund waar nodig. We werden goed ingelicht en op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen. Kortom: zeer tevreden!!
-
Holtentorensweg 45
10Translated by AIWe really had an amazing experience with real estate agent Ten Hove who helped us both with the sale of our house as well as with the purchase of our new home. From the very first moment we were excellently guided. The real estate agent was professional, thought with us and made sure everything went smoothly. Thanks to their expertise the sale went quickly and I got an amazing price for our house. I can therefore certainly recommend this real estate agent! Top service!