Knol Makelaardij
"Knol Makelaardij... porque se trata de tu (t)huis"
Een huis is meer dan alleen muren en een dak. Het is de plek waar je dagelijks leeft, werkt en geniet van het kleine en grote in het leven. Het is waar herinneringen worden gemaakt en idealen vormgegeven. Omdat het om jouw thuis gaat, is zorgvuldigheid van groot belang bij de koop of verkoop van je woning. Het is een rationele keuze, maar ook vol gevoel. Wanneer is het juiste moment om te verhuizen? Is dit de plek waar je gelukkig wordt...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Vinckenberghweg 3
8084AX 't Harde
€ 475.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 226 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Grote Gracht 59
8051VJ Hattem
€ 473.000 k.k.
€ 4.927/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 120 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Beemdweg 15
8084GA 't Harde
€ 445.000 k.k.
€ 4.009/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 190 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo opción
Tarweakker 19
8091NZ Wezep
€ 519.500 k.k.
€ 3.583/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 279 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
van Meerveltweg 4
8051JX Hattem
€ 629.000 k.k.
€ 4.802/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 280 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Speelbrinkweg 14
8084CH 't Harde
€ 399.500 k.k.
€ 4.591/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 228 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (60)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
60 reseñas total
Funda
41 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
van Meerveltweg 4
10Wij hebben Jan-Willem als een zeer kundige en prettige makelaar ervaren. De begeleiding voorafgaand aan de verkoop, tijdens de bezichtigingen en het uiteindelijke verkoop proces zelf was erg goed. Snelle reactie bij eventuele vragen. Wij bevelen Knol Makelaardij van harte aan!
-
Helma Ruitenberg
-
j souman
10Snel en correct geholpen, korte lijntjes.
-
Klaas van Dieren
10Wij hadden met spoed een nieuwe taxatie nodig op onze woning door omstandigheden. Knol makelaardij heeft ons uit de brand geholpen en op dezelfde dag als de taxatie hebben wij het rapport al ontvangen. Ik kan ze van harte aanbevelen.
-
Munnikenweg 21
9Erg snel en gemakkelijk, de makelaar is vriendelijk en klantgericht. Helpt je overal aan herinneren waardoor je vrijwel niets kunt vergeten. Bij een vraag heb je snel antwoord, erg fijn!
-
Zudendorpweg 13
10Betrouwbare en eerlijke makelaar met aandacht voor koper en verkoper, korte lijntjes en houd je goed op de hoogte van ontwikkelingen.
-
Kraaijenbergstraat 7
10Traducido por IAJan-Willem es una agente inmobiliaria muy agradable. Sabe lo que es importante para la venta de la vivienda, hace una buena preparación y está humanamente involucrado. Responde rápidamente a las preguntas, ofrece buenas sugerencias y tranquilidad, da actualizaciones fluidas, tiene sentido del humor y comprende lo importante que es este proceso para el vendedor y el comprador. Para nosotros fue la primera vez que vendíamos una casa y estamos muy satisfechos ¡Muy contentos! Si algún día vendemos otra casa en esta región, sin duda lo haríamos…